Připravte se na výzvu a zdokonalte svou fyzickou kondici s našimi závodními kettlebelly!

Co je to ale vlastně závodní kettlebell a jak se liší od těch běžných?

Závodní kettlebelly jsou navrženy podle přísných standardů a specifikací stanovených organizacemi pořádajícími soutěže. Hlavní rozdíl spočívá ve velikosti a tvaru závodních kettlebellů. Všechny závodní kettlebelly mají zcela stejné rozměry bez ohledu na váhu. To usnadňuje úchop a manipulaci při různých cvicích. Tento konzistentní design pomáhá minimalizovat riziko zranění a poskytuje přesnou kontrolu nad kettlebellem.

Kromě toho mají závodní kettlebelly také specifické barevné značení dle své váhy, což usnadňuje identifikaci a výběr správného kettlebellu pro jednotlivé tréninky a soutěže.

Naše StrongGear kettlebelly jsou navrženy s důrazem na vysokou kvalitu, bezpečnost a výkon. Jsou vyrobeny z materiálů nejvyšší kvality, které vydrží i ty nejnáročnější tréninky. Ergonomický tvar a optimální rozměry kettlebellu umožňují pohodlný úchop a precizní manipulaci během cvičení. Díky široké škále váhových variant si můžete vybrat ten správný závodní kettlebell podle svých schopností a cílů. Posuňte svůj trénink na novou úroveň s našimi závodními kettlebelly a objevte sílu a výdrž o kterých se vám ani nesnilo!