Stojany na jednoruční činky jsou důležitou součástí každé profi posilovny nebo domácího gymu. Tyto stojany vám umožní uskladnit vaše činky na jednom místě, díky čemuž můžete snadno udržovat posilovnu uklizenou a hlavně uspořádanou. Kromě toho taky zajišťují bezpečné a snadné odkládání činek při provádění jednotlivých cviků. Pojďme se podívat na některé z hlavních výhod stojanů na jednoručky a taky na to, co byste měli zvážit při jejich vybírání.

Jednou z největších výhod stojanů na jednoruční činky je, že vám při ukončení série cviku umožňuje snadné odkládání činek bez rizika zranění. Pokud používáte činky bez stojanů, musíte být opatrní, abyste omylem nezakopli o volně ležící činku nebo si kvůli hromadě ležícího kovu nenarazili palec u nohy. S dobrým stojanem na činky je můžete snadno odložit na předem určené místo bez jakéhokoliv rizika.

Další nesporným kladem stojanů je, že díky nim dokážete udržet všechny činky na jednom místě, což vám pomůže udržet prostor pěkně uspořádaný a čistý. Pokud máte v posilovně nebo doma více jednoručních činek, udržet prostor organizovaný je bez stojanu prakticky nemožné. Pokud nechcete hledat jednoručky po celé posilovně, stojan pro vás představuje prakticky nutnost – díky němu budete mít činky hezky uspořádané na jednom místě, což usnadní jak jejich hledání, tak i jejich používání.

Jak ale takový stojan vybrat? Při výběru je důležité zvážit hned několik faktorů, přičemž jeden z nejdůležitějších je kapacita stojanu. Musíte si být jisti, že vybraný stojan pojme všechny činky, protože rozhodně nechcete mít polovinu nářadí hezky uspořádanou a zbytek rozházený někde okolo. Pokud máte velké množství činek, budete potřebovat větší stojan nebo několik menších, aby se na něj vešly všechny.

Další věc ke zvážení je pak kvalita stojanu. Musíte si být jisti, že stojan, který si vyberete, je dostatečně pevný a má dostatečnou nosnost, jinak se vám může stát, že stojan nevydrží nápor a praskne. Ve StrongGearu nabízíme stojany na jednoručky z té nejkvalitnější oceli s ochranným lakováním a oplastováním, takže si můžete být jisti, že o kvalitě není sporu.

Velmi oblíbeným kouskem je např. náš menší stojan na jednoručky do 10 kg. Má moderní design, se kterým zapadne do jakéhokoliv prostředí, a k tomu naprosto stabilní konstrukci, díky které nehrozí její převrácení. Tento stojan navíc nabízíme v černé a stříbrné variantě – můžete si tak vybrat, který z krasavců se do vaší posilovny hodí lépe.

Stojan na činky je zkrátka základním vybavením každého správného gymu, ať už toho profesionálního nebo domácího. Přeci nebudete říkat svým klientům, aby po cvičení nechávali činky poházené po zemi, no ne? A nebo vysvětlovat doma manželce, proč jste svým železem poškrábali podlahu. Podívejte se na celou naši nabídku a vyberte si svůj stojan na jednoručky na StrongGear.eu!