Rychlé info AKCE -11%
Stojan na osy StrongGearStojan na olympijské osy StrongGear

Stojan na 9 os

Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
1 780 Kč 1 990 Kč
1 471,07 Kč bez DPH

Stojany na činky byste našli snad v každé posilovně na světě. Jsou navrženy speciálně tak, aby se na ně mohly činky narovnat v určitém pořadí, od nejlehčí po nejtěžší. Návštěvníci posilovny pak nemusí dlouze hledat váhu se kterou chtějí posilovat - je ihned jasné, kam sáhnout.

Proč se vyplatí pořídit stojan na činky?

Důvodů je hned několik:

  • Samozřejmě je možné ukládat činky na zem, ale u některých typů podlahy by hrozilo poškození, kterému se využitím stojanu bezpečně vyhnete.
  • Díky jasně vyhrazenému místu pro vaše činky bude v posilovně pořádek a organizace.
  • Návštěvníci hned uvidí, zda jsou či nejsou činky v jimi požadované váze k dispozici.
  • Návštěvníci budou ještě více motivováni - na stojanu jasně uvidí, kam se ještě mohou posouvat.

Jaké jsou rozdíly a podle čeho vybírat?

V prvé řadě je nutné vzít v potaz, jak pevná je konstrukce. Stojan musí udržet desítky kilogramů. Kvůli vysokému zatížení je také nutné, aby měl gumové nohy –  pak nepoškodí podlahu. Samotný stojan bývá obvykle kovový, dobré však je, když jsou jednotlivá patra polepena gumou. Guma chrání stojan i činky a ukládání činek na stojan je tišší.

Klasické stojany na činky mívají více pater, ideální jsou dvě nebo tři patra, z vyšších už se činky hůře sundávají. Dle šířky stojanu pak určíte, kolik párů činek se na něj vejde. Pro hexagonální jednoručky se prodávají speciální typy stojanů.

Dřepovací stojan - multifuknční stojan nejen na dřepy

Do kategorie stojanů řadíme také dřepovací stojany, které mohou mít mnoho využití. Ocelové konstrukce z naší nabídky lze použít i pro natažení gymnastických kruhů, expandérů, TRX, bradel na tricepsové kliky a mnoho dalších pomůcek.

Kritéria pro výběr jsou stejná jako pro stojany na činky. Základna musí být stabilní, praktické je pogumování. Je nutné si pohlídat, aby rozpětí držáků na činku odpovídalo délce činky, kterou použijete.

Nejste si jistí, který stojan je pro vás ten pravý? Neváhejte se obrátit na naše specialisty, rádi vám poradíme! Z naší široké nabídky si určitě vyberete.