26 bodov do vernostného systému

P00117-6

26,90 € s DPH

Spresnite výber produktu
ks

Uvedená cena platí za kus kotouče, nikoliv pár.

Není skladem Brzy opět naskladníme
Závodní kotouče 5, 10, 15, 20, 25, 50 kg jsou vyrobeny z oceli, mechanicky kalibrovány, s mosaznými zátkami, 50 mm otvorem pro osy a barevně rozlišeny. Jsou tak ideální variantou pro vyznavače powerliftingu a dalších silových disciplín. viac >>

Závodní powerlifterské kotouče

Profesionální powerlifterské kotouče vhodné k silovému tréninku. Svými parametry odpovídají požadavkům mezinárodní federace IPF. Můžete se tak s nimi připravovat na soutěže v pohodlí vaší posilovny. Jednotlivé kotouče byly vyvinuty tak, aby snesly to nejhrubší zacházení. Odolávají tvrdým nárazům a vyznačují se dlouhou životností.

Dokonale přesná hmotnost

Jejich hlavní výhodou je přesná kalibrace váhy. Maximální možná odchylka se pohybuje v mezích od - 0,05% do + 0,1 %. Naše kotouče důkladně převažujeme a nepouštíme do prodeje ty, které by měly vyšší odchylku než ± 20 g. Vy si tak můžete být jisti, že zvedáte přesně tu váhu, která je uvedená na přední straně. Na hladké zadní straně naleznete kalibrační zátky, které jsou vyrobeny z mosazi a dovažují celý kotouč.

Vaše posilovna jako království všech sportovců

Ocelový povrch je ošetřen jemnou práškovou barvou a díky barevnému rozlišení vždy předem víte, kolik který váží. Středový otvor o průměru 50 mm je vhodný pro všechny standardní olympijské osy. Všechny naše závodní kotouče jsou velmi tenké. Nemusíte se obávat, že by se vám na osu nevešly všechny, které chcete. Přední část dokresluje logo StrongGear, umocňující design kotoučů.

Závodní ocelové kotouče - barevné

Barevně rozlišené

Barevně rozlišené kotouče usnadňují hledání vámi požadované váhy. Zároveň barva chrání proti korozi a poškrábání.

Závodní kotouče - mosazné zátky

Mosazné zátky

Aby byla váha co nejpřesnější, jsou kotouče obohaceny o mosazné zátky, které dovažují kotouč s přesností miligramů.

Závodní ocelové kotouče - otvor

50 mm průměr otvoru

Nejuniverzálnější a také jediný oficiální rozměr mezinárodních federací. Jsou tak skvělou alternativou v přípravě na soutěž.

Mechanicky kalibrované

Všechny naše závodní kotouče jsou mechanicky kalibrované tak, aby splňovaly ty nejpřísnější normy. Vy tak dostáváte produkt té nejvyšší kvality.

Vysoká životnost

Každý majitel fitness centra vyžaduje, aby jeho vybavení sneslo skutečně tvrdé zacházení. To byla jedna z podmínek, ze které jsme vycházeli při výrobě našich kotoučů. Ty jsou připraveny na ty největší výzvy.

Tenký profil

Ocelové kotouče jsou vyrobeny z jednoho kusu kovu, díky tomu jsou dokonale tenké a extrémně odolné.

Powerliftingové kotouče

Naše powerliftingové kotouče jsou vhodné pro všechny závodníky, kteří potřebují dokonale kalibrované disky splňující normy IPF federace.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Barva
10 kg - zelená, 15 kg - žlutá, 20 kg - modrá, 25 kg - červená, 5 kg - bílá
Informace k ceně
Uvedená cena platí za jeden kus kotouče, nikoliv pár.
Materiál
Ocel
Mechanicky kalibrovaný
Ano
Odolná povrchová úprava
Ano
Průměr kotouče
5 kg - 22,7 cm, 10 kg - 32,5 cm, 15 kg - 40 cm, 20 kg - 45 cm, 25 kg - 45 cm
Průměr otvoru
50 mm
Tloušťka kotouče
5 kg - 21 mm, 10 kg 21 mm, 15 kg - 21 mm, 20 kg - 22,5 mm, 25 kg - 27 mm
Typ kotouče
Závodní, Powerlifting
Váha
5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg, 25 kg

Původní kotouče jsem mohl naložit maximálně 127,5 Kg a po výměně budu moct naložit na cvičení 227,5 Kg. To určitě bude stačit.

Cena.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Ocel - co dodat. Velke plus bude urcite sirka kotouce a odolnost. Design velmi pekny, presne jako na obrazku.

Zatim nic

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Kontaktujte nás!