(1)

Doprava ZDARMA

104 bodov do vernostného systému

P00110

104 € s DPH

Skladem Zboží zašleme dnes (pro objednávky na dobírku do 10:00) nebo po přijetí platby

ks
Zátěžová vesta s ergonometrickým tvarem, možností nastavení popruhů a zátěže od 0 do 20 kg, vyrobená z odolného nylonu pro jakýkoliv typ tréninku. viac >>

Komfortní a skvěle padnoucí zátěžová vesta

Univerzální zátěžová vesta umožňující zintenzivnění vašich tréninků.  Cvičit s ní lze opravdu kdekoliv a cokoliv, ať už jdete běhat ven nebo jste v posilovně. Díky tomu je velmi oblíbenou cvičební pomůckou, a to jak u silově cvičících jedinců, tak vytrvalců. Stala se natolik populární, že se pravidelně objevuje i na Crossfit Games. Pevné popruhy se suchým zipem po stranách vesty se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a ani při těch nejnáročnějších tréninkách nepovolí a zůstávají na svém místě. Další výhodou je možnost rozložení zátěže. Můžete si tak na základě vašich tělesných parametrů přizpůsobit odpor a zachovat přirozené rozložení zátěže kolem těla. Vesta vás nebude nutit k náklonu dopředu či vzad. Při výrobě této vesty byl použit extra odolný nylon, který chrání vestu před jejím poškozením.

Vesta - tvar

Ergonomický tvar

Zátěžová vesta byla navržena tak, aby padla každému jedinci. Umožňuje plný rozsah pohybu, a tím podporuje maximální sportovní výkon.

Vesta - popruhy

Možnost nastavení popruhů

Praktické popruhy umožnují dotažení k tělu, aby vás vesta dokonale obepínala.

Vesta - materiál

Extra odolný materiál

Před případným poškrábáním nebo prodřením brání speciální nylon, který je zárukou dlouhodobé životnosti.

Vesta - zátěž

Regulace zátěže

Celkem 20 kapes slouží k regulaci a nastavení zátěže. Můžete tak měnit odpor po 1 kg; a to až do 20 kg.

Vesta - univerzální použití

Univerzální využití

Ať je vašim záměrem provádět dřepy, výpady, kliky, shyby nebo jít třeba běhat, vždy si s sebou můžete vzít naši zátěžovou vestu pro ještě intenzivnější trénink.

Vesta - komfortní při tréninku

Komfort při tréninku

Svrchní materiál s jemnou výplní zajistí příjemný pocit a to i při déle trvajícím tréninku.

Zvyšte intenzitu vašich tréninků pomocí naší vesty

Snižujte tělesnou hmotnost rychleji – Přidaný odpor prostřednictvím zátěžové vesty, zvýší intenzitu vašeho tréninku, a tudíž zrychlí spalování tuků.

Zvyšujte svou sílu – Na zvýšený odpor budou vaše svaly reagovat zvětšením svalové hmoty a zvýšením svalové síly.

Zlepšujte vytrvalost – S naší vestou můžete absolvovat aerobní trénink na kolečkových a zimních bruslích, běžkách nebo jít prostě běhat. Jakýkoliv trénink bez vesty se vám bude zdát lehký.

Podpořte svalovou a kloubní pevnost – S extra hmotností se svaly musí zpevnit a kosti stát hutnější, aby zvládaly intenzivnější tréninky.

Vylepšete svoji rychlost a reaktivitu – Vyzkoušejte zařadit do svého tréninku výbušná cvičení a třeba i sprinty se zátěžovou vestou. Zjistíte, že vaše svaly na tento podmět budou reagovat podobnou adaptací jako při rozvoji síly.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Barva
Černá
Délka
55 cm
Materiál
Nylon
Maximální obvod v pase
max. 135 cm
Nastavitelné popruhy
Ano
Rozměry
Univerzální velikost
Šířka
35 cm
Váha
Přídavná hmotnost 0 - 20 kg
Kontaktujte nás!