Doprava ZDARMA

974 bodov do vernostného systému

P00069

974,61 € s DPH

Skladem 3 nebo méně kusů Zboží zašleme dnes (pro objednávky na dobírku do 10:00) nebo po přijetí platby

ks
Profesionální veslovací trenažér, který uspokojí i ty nejnáročnější jedince. Kvalita a spolehlivost na prvním místě. Dokonalá ergonometrie a přirozený pohyb, to vše a mnohem víc přináší nový AIR ROWER AR-2. viac >>

Testováno na sportovcích

Veslovací trenažer AIR ROWER AR-2  od firmy Xebex fitness, která je déle než 30 let na trhu představuje jeden z nejlepších trenažérů všech dob.  Disponuje vyspělou technologií a špičkovými materiály, takže dovede uspokojit i ty nejnáročnější sportovce. Jednou z jeho hlavních výhod je dokonalá ergonometrie, díky které nepřetěžuje pohybový aparát, ale rovnoměrně jej rozvíjíte jako celek. Umožnuje individuální nastavení odporu a širokou nabídku tréninkových módů, které jsou zobrazeny na přehledném počítači. Jeho ovládání není nikterak složité. Komfortní sedátko umožnuje pohodlné veslování a díky optimální vzdálenosti sedátka od země z něj snadno nastoupíte i vystoupíte. Rychlé nastupování a vystupování, pohodlné a pevné uchycení nohou ocení obzvláště příznivci Crossfitu.

Veslo

Kvalita na prvním místě

Veslovací trenažéry od firmy Xebex jsou roboticky testovány 1 000 000 přítahů bez přerušení. Jsou konstruovány tak, aby vydržely náročný provoz. Ani vlivem dlouhodobého užívání nepoznáte rozdíl na kvalitě a můžete si tak být jisti, že jste zvolili správně.

veslo

Stabilní konstrukce

Konstrukce o hmotnosti 43 kg poskytuje stabilní základ pro jedince všech váhových kategorií. Jakostní ocel je použita na místech, kde ostatní výrobci s ní šetří. Vzduchový setrvačník minimalizuje hluk, přináší přirozený a realistický pocit z veslování.

veslo

Snadný transport a skladování

Trenažér AIR ROWER AR-2 je poměrně skladný, tak, že se nemusíte obávat, že by Vám zabíral místo. Lze ho složit za pouhých 5 sekund a z jeho původní délky Vám zabere méně než 50 %. Díky čtyřkolečkovému systému, který je umístěný pod nohami ho lze snadno přesouvat z místa na místo.

veslo

Komfort, který uvítáte

Příjemný pocit z veslování je zajištěn extra polstrováním na sedadle a rukojeti. Nestane se tak, že byste po krátké chvíli museli skončit, ale naopak vydržíte daleko déle, než jste si mysleli.

Veslo

Počítač a volba tréninkových režimů

Důležitou součástí úspěchu je neustálé zlepšování svých výsledků. AIR ROWER AR-2 nabízí širokou škálu tréninkových režimů, které si lze navolit na display počítače. Můžete vybírat z časových a vzdálenostních intervalů nebo se řídit množstvím spálených kalorií, rychlostí na 500 m, celkovým počtem přítahů nebo srdeční frekvencí. V nabídce máte již předvolené tréninkové programy. AIR ROWER AR-2 nabízí vše, co od veslovacího trenažéru očekáváte.

Veslo

Budujte sílu, vytrvalost a spalujte tuky

Díky širokému rozpětí vzduchového odporu od 1 do 10 můžete rozvíjet svalovou vytrvalost ale i výbušnou sílu. Můžete tak volit mezi kratšími intervaly veslování, které mohou být daleko více intenzivní nebo těmi delšími intervaly. Za všech okolností však spalujete tuky.

Výhody veslování

Veslování představuje komplexní formu aerobního cvičení, při kterém se zapojují všechny důležité svalové skupiny. Však také sportovci často využívají veslování jako částečnou kompenzaci k běhu. Díky komplexnosti veslování spálíte více kalorií, jak během nebo chůzí. Zároveň můžete rozvíjet silové schopnosti a vytrvalost v jednom jediném tréninku.

Hlavní výhody:

  • Spalujete tuky
  • Pozitivně ovlivňuje kardiorespirační systém
  • Šetrné k tělu
  • Přináší rychlé výsledky
  • Buduje svalovou sílu
  • Snižuje stres a zlepšuje srdeční funkce
  • Komplexně rozvíjí celé tělo
  • Posiluje svaly a rozvíjí kloubní pohyblivost


Názory odborníků
Ondřej  Semík

Ondřej Semík

(Majitel Barbell Gym Praha)

AIR ROWER AR-2: Pohodlný, rychle a snadno se skládá. Vychytané uchycení nohou a výborný pojezd.

Marián Kužma

Marián Kužma

(Trenér, závodník v Crossfitu)

Skutečně výborný! Nejlepší na jakém jsem kdy seděl.

garage

Garage Gym Reviews

(Crossfitové webové stránky)

Xebex Air Rower je velmi dobře zkonstruován. Nabízí pohodlné sedátko, které umožňuje velmi plynulý pohyb po kolejnici. V jeho počítači jsou nahrány všechny důležité funkce. Největší výhodou v porovnání s konkurencí je jeho transport a skladnost. Air Rower je skvělou alternativou zmámenu Conceptu 2.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Váha
43 kg
Délka
254 cm
Vzdálenost pojezdu od země
51 cm
Počítač
Ano
Maximální uživatelská hmotnost
160 Kg
Brzdný systém
Vzduchový
Snímání srdeční frekvence
Ano
Hlučnost
Nízká
Ovládání zátěže
Manuálně
Extra polstrování na sedadle
Ano
Extra polstrování na rukojeti
Ano
Možnost úpravy odporu
1 - 10
Snadné uložení a transport
Ano
Šířka
51 cm
Kontaktujte nás!