-20% Výprodej Doprava ZDARMA

39 bodov do vernostného systému

P00020

39,28 € s DPH

49,10 € s DPH

20% (9,82 € s DPH)


ks
je medicinbal z polyuretanové kůže. Wall ball o průměru 35 cm je vyroben ze tří vrstev kůže. viac >>

Na skladu nám zůstalo pár posledních Wall ballů, které jsou špatně vyvážené a proto na ně dáváme 10% slevu.

Jste připraveni poznat cvičební pomůcku, která Vám pomůže získat neuvěřitelnou fyzickou, ale také psychickou sílu? Pomůcku, díky které vybudujete svalnaté a dobře tvarované tělo, po kterém jste vždy toužili? Pak poznejte náš Wall ball

Dokonalá pomůcka pro každého

Každý z nás se během dne musí pro něco ohnout, zvednout to ze země, či dokonce nad hlavu. Nejsou to jen Ti z nás, kteří chodí pravidelně cvičit do posiloven. Wall ball je tu pro všechny. Jak pro ty z Vás, kteří cvičí, tak i pro ty, kteří necvičí. S Wall bally cvičí dokonce i profesionální sportovci, jako například atleti, hráči amerického fotbalu, crossfiteři a další. Proč je Wall ball dokonalý pro každého? Protože díky jednoduchému cvičení zlepšíte svoji fyzickou sílu, ale dokonce i svoji psychickou kondici.

Představujeme StrongGear Wall ball

Oproti obyčejným medicinbalům je náš Wall ball měkký a díky tomu hrozí menší pravděpodobnost zranění.
Polyuretanová kůže zajišťuje našemu Wall ballu odolnost.
Protismykový povrch, který zajistí, aby Vám při hodu i chytání náš Wall ball nevypadl z rukou.
Označení hmotnosti v kilogramech pro jednoduchou identifikaci.
Barevné provedení pro každou hmotnost zajišťuje tu nejjednodušší identifikaci a luxusní vzhled.
Průměr 35 cm je u všech hmotností Wall ballu stejný. Díky tomu nemusíte měnit techniku, při posouvání k vyšším hmotnostem.

Přednosti cvičení s Wall ballem

S naším Wall ballem může začít cvičit každý. Vzhledem k široké škále hmotností si vybere úplný začátečník i pokročilý cvičenec. Díky jednoduchému cviku lze posílit ohromné množství partií po celém těle! Pomocí našeho Wall ballu můžete vybudovat silná a svalnatá stehna, hýždě, lýtka, tricepsy, mohutná ramena a v neposlední řadě také břišní svalstvo. Jak je to možné? Naprosto jednoduše. Cvičením s Wall ballem spojíte několik cviků dohromady. Během jednoho opakování musíte s Wall ballem dřepnout, poté explozivně vyrazit a hodit Wall ball do výšky na zeď (či jiný cíl ve výšce, o který se Wall ball může odrazit zpět) a v neposlední řadě také padající Wall ball chytit. Při vyšším počtu opakování můžeme každému z Vás zaručit, že si sáhnete opravdu na dno svých fyzických i psychických sil. Pro představu, co všechno lze s Wall ballem dělat, přikládáme níže video.

100% garance spokojenosti


Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo, a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Kontaktujte nás!