78 bodov do vernostného systému

P00091

78,90 € s DPH

Není skladem Brzy opět naskladníme

Univerzální cvičební pomůcka pro posilování s vlastní hmotností, stabilní konstrukce, bezpečná, snadno skladovatelná s nosností až 200 kg. viac >>

Stabilní víceúčelová bradla pro trénink celého těla

Víceúčelová posilovací bradla jsou navrhnuta tak, aby byla snadno přemístitelná, ale zároveň si zachovala svoji stabilitu, která je klíčová při cvicích s vlastní hmotností. Odolný ocelový rám disponuje nízkou hmotností a extrémní nosností. Tudíž jsou víceúčelová bradla vhodná pro každého. Svoje uplatnění nacházejí nejen ve fitness centrech, crossfit posilovnách, ale i v domácím prostředí. Nespornou výhodou je jejich jednoduché složení do sebe, minimalizuje se tak cvičební prostor.

Bradla - velká

Vysoká nosnost

Masivní ocelová konstrukce o průměrech 50 x 1,5 mm umožnuje cvičit jedincům všech váhových kategorií.

Bradla - velká

Odolná povrchová úprava

Neklouzavý a speciálně ošetřený práškovou barvou s jemnou strukturou chrání povrch proti korozi, poškrábání ale především zajistí pevný stisk.

Bradla - velká

Snadná skladnost

Bradla lze do sebe jednoduše zasunout a umístit tam, kde se vám jen hodí, ať již ve stoje nebo naležato.

Bradla - velká

Kompletní příslušenství

Součástí balení je i kompletní příslušenství nutné k postavení bradel.

Bradla - velká

Chytrá konstrukce

Zcela výjimečné je rozdělení bradel a základny. Obě části jsou k sobě připevněny pevnými šrouby, to umožnuje zatížit bradla daleko vyšší hmotností, než kterákoliv jiná.

Bradla - velká

Protiskluzové vyvýšené nožky

Voděodolné, protiskluzové nožky chrání vaši podlahu před poškozením a výborně tlumí otřesy a vibrace. Zároveň vyvýšené nožky zajistí stabilitu na nerovných površích.

Odolný materiál

Ocelová konstrukce je zárukou dlouhodobé životnosti a to i v provozech, kde panuje jejich vysoké vytížení.

Cvičte uvnitř i venku

S bradly lze cvičit kdekoliv, jsou vhodná jak do tělocvičny, na doma, tak i pro venkovní trénink.

Prostorově nenáročně

Univerzální bradla lze umístit téměř kdekoliv. Díky jejich rozměrům se stanou Vaším dokonalým pomocníkem při formování postavy.

Posilování celého těla

Univerzálnost bradel se projevuje v jejich mnohostranném využití. Vhodná jsou pro rozvoj rychlosti, síly ale i vytrvalosti. Zařaďte je do cvičební jednotky ve formě kruhového tréninku a zjistíte, že na většinu cviků Vám bude stačit pouze jedna pomůcka.

Vhodné cviky s víceúčelovými bradly

Bradla patří k jedné ze základních pomůcek funkčního tréninku. Výčet cviků, které se zde nabízí, je opravdu široký. Z tohoto důvodu Vám přenosná bradla umožní trénink téměř všech svalových partií. Nemusíte si tak pořizovat desítky dalších a mnohdy nákladných pomůcek. Zkuste jednu.

Horní polovina těla: klasické kliky na široko, tricepsové kliky, přítahy k bradlům v leže, přenášení váhy ve vzporu na bradlech, ručkování, plank s oporou o bradla, přednosy ve vzporu na bradlech

Dolní polovina těla: přeskakování bradel, bulharské dřepy, agility přes bradla

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Barva
Černé
Délka úchopu
55 cm
Materiál
Ocel
Neklouzavý povrch
Ano
Nosnost
200 kg
Odolná povrchová úprava
Ano
Protiskluzové podložky
Ano
Průměr úchopu
34 mm
Snadné uložení a transport
Ano
Výška
80 cm
Kontaktujte nás!