Doprava ZDARMA

119 bodov do vernostného systému

P00063

119 € s DPH

Skladem poslední kusy Zboží zašleme dnes (pro objednávky na dobírku do 10:00) nebo po přijetí platby

ks
Odolnost a stabilita za skvělou cenu. Lavice s nosností 500 kg. viac >>

StrongGear posilovací lavice

Posilovací lavice mají své nenahraditelné místo ve všech posilovnách. Využít se dají vskutku všestranně. Nejčastěji však na nich budete cvičit nejrůznější varianty tlaků  a přítahů s činkami a kettlebelly. Lavička byla zkonstruována tak, aby byla co nejvíce univerzální a vyhovovala téměř každému, od stabilní základny až po opěrky. 

Rovná lavice - opěrky

Skvělé opěrky

Na základě doporučení předních silových trojbojařů vznikla příjemně tvrdá lavice s protiskluzovou opěrkou. Výsledek je takové opěradlo, které naprosto vyhovuje většině cvičenců.

Rovná lavice - nožky

Protiskluzové podložky

Maximálně stabilní lavička je Vám k ničemu, pokud Vám na zemi ujíždí. Proto má naše lavice protiskluzovou podložkou, která zabrání pohybu po zemi.

Rovná lavice - jekly

Robustní ocelové jekly

Robustní jekly čtvercového tvaru dodávají pocit bezpečí a jistoty při každém cviku. Svým univerzálním vzhledem lavice zapadne do každého fitness centra.

Nosnost 500 kg

Díky použítí tlustostěnného materiálu a chytrého designu jsme dosáhli vysoké nosnosti lavice - 500 kg. Tuto zátěž snese dennodenně. Je tak vhodná do komerčních fitness center a díky své skvělé ceně i do domácích posiloven.

Stabilita

Díky svému designu je lavice velice stabilní. Stabilitě pomáhají i protiskluzové podložky. Nehrozí tak, že byste při těžkých odporech ztráceli pevnou zemi pod nohami.

Závodní rozměry IPF

Rozměry lavičky odpovídají pravidlům závodních laviček federace silového trojboje IPF. To zaručuje, že lavička má ty nejlepší možné rozměry na cvičení benchpressu. Výška: 45 cm, Délka: 122 cm, Šířka opěrky: 29 cm.

Univerzální použití

Rovná lavice umožňuje odcvičit nepřeberné množství cviků, ať už s vlastní vahou, tak s použitím činek a dalších cvičebních pomůcek.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Barva
Černá
Délka
122 cm
Materiál
Ocel, Povrch - koženka, Uvnitř - umělá pěna
Nosnost
500 kg
Protiskluzové podložky
Ano
Šířka
29 cm
Váha
20 kg
Výška
45 cm

pre moje nekomerčné fitness úplne v pohode

- pri montáži som si musel závitnikom prečistiť jednu maticu

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

super, používáme ji pro účely powerlifitingu(IPF) a stejné jako na závodní.

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Kontaktujte nás!