Doprava ZDARMA

24 bodov do vernostného systému

P00113

24,90 € s DPH

Spresnite výber produktu

ks
Ocelové kladivo Hammer 3, 6, 9, 12 kg, s odolnou povrchovou úpravou, jemným vroubkováním v místech úchopu, vhodné k intenzivním tréninkům. viac >>

Vypracuj si postavu s naším kladivem jako legendární Thor

Trénink skutečného super hrdiny, jedině tak se dá nazvat workout s kladivem. Ač to může vypadat všelijak jednoduše, věřte, že tomu tak není. Intenzivním tréninkem s kladivem spálíte tolik kalorií jako někdo za celý rok. S touto pomůckou vypracujete a zpevníte své tělo k nepoznání. Nejen, že budete budovat svalovou hmotu, ale zároveň spálíte nechtěný tuk. Budete se tak cítit lépe a vypadat zdravěji. Do svých tréninků ho pravidelně zařazují vrcholový sportovci, obzvláště potom zápasníci, vzpěrači, crossfiteři atleti, ale i plavci. Zvyšují si tak svoji aerobní kapacitu a rozvíjejí silové schopnosti.

Buďte ve svých trénincích nezlomní

Výhodou ocelového StrongGear kladiva je, že je prakticky nezničitelné. Vy tak můžete cvičit se 100% nasazením. Povrch je potažen černou práškovou barvou, která na povrchu vytváří jemnou strukturu. Ta je umocněna jemným vroubkem, který se nachází v místech úchopu. Díky tomu je zajištěno, že váš úchop nebude nikdy klouzat.  Pro však ještě lepší neklouzavý stisk doporučujeme nakombinovat kladivo s magnéziem Gym chalk. Hammer 3 kg je naším nejmenším a nejlehčím kladivem, v nabídce však máme i jeho větší a těžší bratry. Ty jsou vyrobeny z jakostní oceli a vyznačují se enormní odolností. Díky široké nabídce hmotnostních kategorií je tato fitness pomůcka předurčena k tréninku mužů i žen. Na rozdíl od tréninku s činkami nebo osou, je těžiště umístěno na kraji kladiva, kde se soustřeďuje veškerá hmotnost. Tato nerovnováha dává doposud známým cvikům zcela novou úroveň.

Hammer  - povrchová úprava

Speciální povrchová úprava

Na povrch celého Hammru je nanesená jemná prášková barva s hrubou strukturou, pro dokonale pevný a neklouzavý úchop.

Hammer  - Masivní palice

Masivní kovová palice

Kovová hlavice, díky svému tvaru umožňuje bezpečné údery, které dokonale posílí vaše tělo.

Hammer - svár

Precizně provedené sváry

Jedině díky kvalitně provedeným svárům můžete s naší pomůckou udeřit do jakéhokoliv materiálu vší silou. Nezhrozí její zničení nebo poškození. Macebell navenek působí jako jeden celek.

Hammer  - vroubkování

Jemné vroubkování

Vroubkování se nachází v místech úchopové části, vždy tak víte, kde ji chytit. Kladivo se vám tak bude skvěle držet a nebude vyklouzávat.

Hammer  - vhodný pro každého

Vybere si skutečně každý

Kladiva prodáváme ve vahách 3, 6, 9 a 12 kg, přičemž naše nejlehčí varianta je vhodná pro ženy a nováčky. Naopak 12-ti kilová palice vyžaduje určitou silovou vybavenost, kterou získáte jedině pravidelným tréninkem.

Hammer  - skladnost

Snadná a rychlá skladnost

Skutečně rychlé a snadné je uskladnění této kovové palice. To je mimo jiné zapříčiněno tvarem, který umožňuje postavení kladiva na hlavovou část. Hammer tak vystavíte na obdiv všem návštěvníkům vaší posilovny.

Ocelové jádro

Hammer je vyroben z prvotřídní oceli, tudíž vyniká extrémní pevností a odolává i těm nejtvrdším tréninkům.

Posilujte úchop

S tímto Thorovým kladivem ideálně posílíte sílu stisku ruky a celého předloktí. To se vám bude hodit v trénincích a zápasech ve vašem sportovním odvětví.

Všestranné využití

Poznejte staré známé cviky v novém kabátě. S Hammerem si zacvičí rozhodně každý. Můžete s ním simulovat pohyby ve vašem sportovním odvětví a zvyšovat tak svoji sílu a kloubní pohyblivost.

Dokonale vyvážená pomůcka

Hmotnost celého Hammru je rozložena tak, aby i při těch nejnáročnějších trénincích byl zachován přirozený rozsah pohybu a nenutilo vás to k nežádoucím pohybům.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Váha
3 kg, 6 kg, 9 kg, 12 kg
Délka
3 kg - 75 cm, 6 kg - 77 cm, 9 kg - 100 cm, 12 kg - 101,5 cm
Průměr úchopu
3 kg - 3,5 cm, 9 kg - 4 cm, 12 kg - 4 cm, 6 kg - 3,5 cm
Délka úchopu
3 kg - 70,5 cm, 12 kg - 93,5 cm, 6 kg - 70,5 cm, 9 kg - 92 cm
Barva
Černá
Snadné uložení a transport
Ano
Odolná povrchová úprava
Ano
Materiál
Ocel
Jemné vroubkování v místech úchopu
Ano
Neklouzavý povrch
Ano
Kontaktujte nás!