Doprava ZDARMA

269 bodov do vernostného systému

P00002

269 € s DPH

Není skladem Brzy opět naskladníme

Spousta spokojených klientů je základem úspěchu a profitu Vaší posilovny. My Vám spokojené klienty pomůžeme získat.
viac >>

Spousta spokojených klientů je základem úspěchu a profitu Vaší posilovny. 

Olympijská osa je nejpoužívanější pomůckou v posilovně. Používá se na dřepy, benchpress, mrtvý tah, tlaky nad hlavu, přítahy v předklonu, předklony, výpady.. Trénují s ní vzpěrači, kulturisti, strongmani, powerlifteři, atleti, hokejisti, basketbalisti, fotbalisti.. Není sportovce, který by necvičil základní komplexní cviky s velkou činkou - olympijskou osou.

Smutnou pravdou je, že olympijské osy v posilovnách jsou v desolátním stavu. Fitka si tak nevědomky odrazují klienty, a tím přícházejí o spoustu peněz. Není nic horšího, než mít ve fitku osu, která je ohnutá, která se netočí, která má velký průměr úchopu, nepřesnou váhu, špatné značení a tragické vroubkování.. S takovou osou se nedá řádně posilovat.

Naše osy Vám pomohou získat nové spokojené klienty

Lidé chtějí výsledky, chtějí zhubnout, zpevnit postavu, nabrat svaly a mít pekáč buchet. Nejrychlejší cestou, jak toho dosáhnout, je pomocí základních komplexních cviků. Pokud má Vaše fitko olympijské osy v desolátním stavu nebo pokud jich máte málo, tak lidé půjdou raději do jiné posilovny. Třeba do oblíbených crossfitových gymů, kde je olympijských os dostatek.

Představte si ale, že máte fitko plné luxusních, vysoce funkčních olympijských os, se kterými cvičí vzpěrači, kulturisti, strongmani, powerlifteři, atleti, hokejisti, basketbalisti, fotbalisti, crossfiteři a další sportovci. Všichni cvičí ve Vašem fitness a doporučují Vás dál a počet Vašich klientů rapidně zvýší a stím i finanční profit Vašeho fitness.

Poznejte Strongest olympijskou osu - NAPROSTO ROVNOU

Obyčejné osy jsou ohnuté. Když se vyrábí olympijské osy, výrobce nakoupí materiál z ocelárny. Tato ocel má již nějakou odchylku od rovnosti. V ocelárně považují ocel za rovnou při odchylce pod 2,5 mm na 220 cm (na délku osy). Takto ohnutá osa se špatně drží, osa má tendenci se přetáčet - hledat si těžiště. Čím víc osu naložíte, tím větší je tato tendence. Na ohnuté ose se křivě točí ložiska, a zvyšuje se tak riziko zranění zápěstí. Čím více je osa již ohnutá, tím lehčí je osu ohnout ještě víc. Pouze naprosto rovná osa může zůstat rovnou dlouhá léta. To je ten důvod, proč my při výrobě os nejprve ocel extra rovnáme.

Naše osy jsou rovné s přesností pod 0,4 mm na celou délku osy.

Osa Strongest

Gumový náramek

Kombinace temně černé barvy a zářivě stříbrné s modrým gumovým náramkem s černým nápisem, který je zasazený do laserem vypálených prohlubní v rukávu osy, dělá tuto osu prostě luxusní.

Osa Strongest

8 nejlepších jehlových ložisek

8 nejlepších jehlových ložisek umožní rotaci rukávů osy i při vysokém zatížení, takže si nezraníte zápěstí.

Osa Strongest

Černý zinek a zářivý tvrdochrom

Temně černý zinek a zářivě stříbrný tvrdochrom, aby Vaše osa byla chráněna proti korozi a vypadala luxusně.

Osa Strongest

Hluboké a jemné vroubkování

Výsledkem je, že osa sedí pevně v rukou a nic vás neřeže. Vroubkování pokračuje až k rukávům, čili se můžete chytit, kde potřebujete, a Váš úchop bude stále pevný.

Osa Strongest

IWF značení

Na ose jsou vroubkováním vyznačeny rozměry podle IWF (dva kroužky 91 cm od sebe), takže hned víte, kde se na ose chytnout.

Osa Strongest

Stylové čepičky

Nové stylové modré čepičky na konci osy s označením průměru a váhy pro luxusní vzhled osy. Výhodou je i to, že Vaši klienti budou vždy okamžitě vědět, kolik zvedají.

Přesná váha a rozměry

Přesná váha a rozměry dle standardů Mezinárodní vzpěračské federace a Mezinárodní federace silového trojboje. Tyto standardy stanovila IWF z dobrého důvodu - možnost zvedat co nejvyšší váhy, a to bezpečně. To je přeci to, co je v tréninku potřeba, ne? Zvedat co nejvíce a přitom se nezranit.

50 mm průměr nakládací části

S tímto průměrem můžete na osu naložit veškeré standardní olympijské kotouče, které máte ve vaší posilovně. Nemusíte tak pořizovat žádné nové nebo speciální kotouče pro tento průměr nakládací části.

Průměr úchopu 28 mm

Osa má průměr úchopu 28 mm. To je ideální průměr pro silný stisk. Osa se Vám bude perfektně držet při každém cviku nemusíte se bát, že by Vám vyklouzla.

Prvotřídní ocel

Osa je vyrobená z prvotřídní oceli mající nosnost 900 kg. Osa také málo pruží, takže se Vám nebude houpat při těžkých dřepech a benchpressu. Čím více stability, tím více zvednete. Také se nemusíte bát, že byste osu mohli ohnout.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Testování os

  • Každou osu testujeme pomocí rentgenu, abychom odhalili defekty osy, které mohou při výrobě nastat. Rovnání osy, žárová úprava, ale také povrchová úprava může zapříčinit, že struktura oceli bude mít jemné defekty. Takové osy se pak mohou po čase ohnout. Průměrně každá desátá osa je takto neviditelně poškozená. Naštěstí my tyto osy rovnou při výrobě vyřazujeme 
  • Z každé šarže oceli pro výrobu os náhodně vybereme několik kusů, které pak staticky testujeme. Ocel ohneme silou 900 kg minimálně po dobu jedné hodiny. Potom měříme, jestli se vrátila do původního stavu (jestli se neohnula) s přesností na desetiny milimetru. Níže ve videu můžete vidět ukázku toho, jak ohýbáme ocel pro výrobu naší Olympijské osy Power

Síla v tahu
225,000 PSI
Váha
20 kg
Typ osy
Pánská
Nosnost
900 kg
Použití osy
Těžké olympijské vzpírání, Crossfit
Délka
220 cm
Průměr úchopu
28 mm
Délka úchopu
131 cm
Průměr nakládací části
50 mm
Délka nakládací části
41,5 cm
Značení osy
IWF
Středové vroubkování
Jemné
Povrchová úprava úchopu
Černý zinek
Povrchová úprava nakládací části
Tvrdochrom
Ložiska
8 nejlepších jehlových ložisek

Příjemná při držení
Skvěle vypadá
Vzpírá se jedna radost
+10kg na CnJ a Snatch :D

Žádné

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Skvěle se točí
Přesná váha 20 kg
Dobře se drží
Vypadá luxusně

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

veľmi pekný vzhľad
dobrý úchop
na tréning je to super voľba

zatiaľ žiadne

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Osa super
vroubkování ideální
jehlová ložiska

snad povrchová úprava něco vydrží

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Dobrá točivost ložisek
Pružnost
Příjemná tréninková osa
Jemné vroubkování na lehčí váhy a delší trénink (lehce hrubší by mohlo bý ... viac

Příliš jemné vroubkování na těžké soutěžní vzpírání
Barva se rychle odírá

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Velice kvalitní osa, skvělé zpracování. Podle mne nejlepší na trhu.

Když jí položím, bolí to. :D ale o to jde :D

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Ďalej
Kontaktujte nás!