Ocelové speed rope švihadlo - ergonomické madlo

hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 (3)Počet hviezdičiek je 5 z 5
15 bodov do vernostného systému

Kvalitní ocelové švihadlo s kuličkovými ložisky a nastavitelným lankem se stane nezbytnou součástí výbavy každého crossfit nadšence. viac

Výrobca: StrongGear Kód produktu: P00174

15,21 € s DPH
Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje

Pro váš maximálně efektivní aerobní trénink

Hledáte pomůcku, která vám pomůže spálit stovky kalorií, během krátké chvíle? Nebo takovou, která pozvedne váš HIIT trénink o stupínek výše? Pak pro Vás máme jasného favorita, kterého tu a tam naleznete pohozeného na zemi v posilovně. Je jím švihadlo.

My však přicházíme s novým vylepšeným švihadlem, se kterým je trénink zážitek. Nedaří se vám dvoj-švihy nebo vajíčka? Tak to jste si dost možná zvolili špatné švihadlo. Díky kvalitním kuličkovým ložiskům a ocelovému lanku, to již nebude nereálným cílem. Navíc ocelová madla jsou v porovnání s plastovými daleko odolnější a spolěčně s jemným vroubkováním vytvářejí příjemný a pevný úchop. Naše nové švihadlo vám pomůže nejen získat vyrýsovanou postavu bez tuku a skvělou kondici, ale také posílíte svaly, kosti a šlachy na celém těle.

Steel speed rope - ložiska

Kvalitní ložiska

Základem každého dobrého švihadla jsou ložiska. Proto jsme při osazování Strong Speed rope sáhli po kuličkových ložiscích, umožňujících plynulou a hladkou rotaci.

Steel speed rope - lanko

Nastavitelné lanko

Lanko je vyrobeno z nerezové oceli a potaženo nylonem. Délku tří metrového švihadla můžete snadno měnit pomocí zajišťovacích šroubků.

Steel speed rope - nylon

Nylonový obal lanka

Extra tenké ocelového lanko je zapouzdřeno do nylonového obalu. A to z důvodu, aby vám při nevydařených pokusech nezůstával na pokožce krvavý zářez od ostrého lanka.

Steel speed rope - vroubkování

Madla s vroubkováním

Na povrchu madel je strojově vyražen jemný vroubek pro pevný a neklouzavý úchop. I při déletrvajícím tréninku se švihadlo drží stále skvěle a neklouže.

Steel speed rope - madlo

Ergonomické madlo

Ergonomicky zakřivené madlo je 14 cm dlouhé a vyrobené z oceli. Hruškovitý tvar úchopové části vám dokonale padne do rukou.

Steel speed rope - varianty

Barevné varianty

Každý preferujeme jinou barvu. Proto si na našem eshopu můžete zvolit takovou, která se líbí jen vám.

Výhody cvičení se švihadlem

Je vědecky dokázáno, že při tréninku se švihadlem jste za stejnou dobu schopni spálit daleko více kilokalorií (kcal) než např. během, plaváním, tenisem nebo bruslením. 10 min HIIT trénink se švihadlem se rovná 30 min běhu, a navíc je to mnohem zábavnější!

  • rovnoměrně zatěžuje pohybový aparát
  • zvyšuje fyzickou kondici
  • pomáhá formovat postavu a spalovat tuky
  • zlepšuje stabilitu a orientaci v prostoru
  • cvičit můžete kdykoliv a kdekoliv
  • nízká cena
  • dlouhodobá životnost
  • výborná skladnost a mobilita

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Barva Červené, Modré
Dlžka madla 14 cm
Délka ocelového lana 3 m
Délka úchopu 9 cm
Priemer lanka 3 mm
Průměr úchopu 18 mm
hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 Počet hviezdičiek je 5 z 5

naozaj veľmi rýchle - šetrite tak ramená pri DU;
príjemné ergonomické madlá;
lanko je poddajné a foremné;

dĺžka lanka môže byť pre atléta vyššieho ako 185 cm problém pri DU;

Pomohla Vám táto recenzia? Áno(0) Nie(0)


hviezda 1 hviezda 2 hviezda 3 hviezda 4 hviezda 5 Počet hviezdičiek je 5 z 5

Top

Pomohla Vám táto recenzia? Áno(0) Nie(0)