62 bodov do vernostného systému

P00079

62 € s DPH

Není skladem Brzy opět naskladníme

Straight biceps bar je speciální ocelová osa s pochromovaným povrchem, dvěma kuličkovými ložisky a nižší hmotností a rozměry oproti běžným olympijským osám. Je však velice universální, což se projevuje na poloměru úchopu 28 mm a rukávů 50 mm. Je tak vhodná ke cvičení se všemi standardními kotouči. viac >>

Lehčí, menší a dokonale univerzální osa

Vhodně zvolená osa s optimálním rozsahem pohybu přispívá k lepší aktivaci svalů, to je i případ Straight biceps bar. Tato speciálně vyvinutá osa, jak již z názvu vyplývá, byla vytvořena za účelem tréninku paží. Využít ji však můžete i k dalším cvikům. Ocení ji jak muži, tak i ženy, a to z důvodu nízké hmotnosti a kratších rozměrů. 120 cm dlouhá ocelová osa s pochromovaným povrchem nachází všestranné využití v tréninku mužů i žen. Byla navržena tak, aby splňovala naše nejpřísnější normy a kritéria. Více než polovinu úchopové části je tvořeno jemným vroubkováním, které je příjemné na dotyk, ale zároveň poskytuje dostatečnou hrubost pro pevný stisk. Středová část je potom hladká s poloměrem úchopu  28 mm. Délka rukávu nakládací části je 17,5 cm s průměrem 50 mm. Můžete na ni tak naložit veškeré standardní olympijské kotouče, a to až do hmotnosti 200 kg. Tak aby bylo vaše cvičení co nejbezpečnější, přidali jsme kuličková ložiska umožňující snadné otáčení rukávů. Zařaďte tuto osu do svého tréninku a poznejte její univerzálnost.

Biceps bar - vroubkování

Příjemné vroubkování pro pevný úchop

Vroubkování se nachází na téměř celé 82 cm dlouhé úchopové části. Výjimkou je pouze středová část, která je zcela hladká.

Biceps bar - chromovaný povrch

Chromovaný povrch

Pochromovaná ocel chrání osu před korozí a udržuje ji v perfektním stavu. Chrom je zároveň velmi houževnatý materiál. To znamená, že je odolný vůči vnějším mechanickým a jiným fyzikálním vlivům.

Biceps bar - úchop

Optimální průměr úchopu

28 mm průměr úchopu je vhodný pro velmi pevné a silné obejmutí. To potěší i jedince s menší dlaní. Osa se vám bude velice dobře držet za všech okolností.

Biceps bar - úchopová část

Optimální šíře úchopové části

Díky 82 cm dlouhé úchopové části můžete měnit šíři úchopu tak, abyste co nejlépe posílili cílenou svalovou skupinu.

Biceps bar - pouzdra

Kuličková ložiska

Kuličková ložiska umožní hladkou, ale pomalou rotaci rukávů osy i při vysokém zatížení.

Biceps bar - čepičky

Stylové značení os

Stylové čepičky na koncích os s označením průměru úchopu a váhy pro luxusní vzhled osy. Výhodou je i to, že Vaši klienti budou vždy okamžitě vědět, kolik zvedají.

Ocelové jádro

Osa je vyrobená z prvotřídní oceli, tudíž vyniká extrémní pevností a nepruží ani pří těch nejtěžších vahách.

Váhově vyvážená osa

Váhová vyváženost je zárukou velmi dobře odvedené práce při výrobě, kterou oceníte během vašeho tréninku.

Nízká hmotnost

Nízká hmotnost, ale přesto vysoká nosnost, to až 200 kg. Díky tomu je jednou z nejuniverzálnějších os, která má všestranné použití.

Vhodná pro muže i ženy

Málokterá osa bude vyhovovat většině mužské i ženské populace. Výjimkou je ta naše. Velké množství cviků, které s ní lze odcvičit, ocení všichni přítomní sportovci.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Délka
120 cm
Délka nakládací části
17,5 cm
Délka úchopu
82 cm
Ložiska
2 kuličková ložiska
Nosnost
200 kg
Použití osy
Víceúčelové, Doplňkové cviky, Nácvik techniky
Povrchová úprava nakládací části
Leštěný chrom
Povrchová úprava úchopu
Leštěný chrom
Průměr nakládací části
50 mm
Průměr úchopu
28 mm
Středové vroubkování
Bez vroubkování
Typ osy
Speciální
Váha
9 kg
Vroubkování v místech úchopu
Ano - hluboké vroubkování
Kontaktujte nás!