Dobrý den milý uchazeči,

děkuji Vám za zájem o pozici copywritera ve společnosti StrongGear. Vašeho zájmu si vážím a neberu ho na lehkou váhu. Pokud Vám byl zaslán odkaz na tuto stránku, znamená to, že mě Váš životopis velice zaujal.

První kolo výběrového řízení

Je samozřejmě výhodou, pakliže máte roky praxe v oboru nebo se intenzivně věnujete oblasti fitness, ovšem zdaleka nejdůležitější pro mě je zjistit, co opravdu umíte.

Důležitou náplní práce bude psaní popisů produktů, takže bych si rovnou rád vyzkoušel, jaké jsou Vaše schopnosti v této oblasti. :-)

Nejlepší postoupí do dalšího výběrového kola, které má podobu přijímacího pohovoru.

Zadání:

Připravit atraktivní popis modelového produktu v českém jazyce. Popis by měl vysvětlovat, jaké má produkt vlastnosti a výhody, a proč stojí za nákup.

Pokud by se Vám podařilo napsat zdařilý marketingový text, který bychom měli zájem použít na našem webu, dohodli bychom se s Vámi na finančním ohodnocení, které byste za takové zveřejnění považovali za přijatelné.

Modelový produkt:

Obecně: Multi-Grip Cambered Bar / multiúchopová osa

Fotografie a schematický nákres modelového produktu naleznete na následujícím odkazu:

Je pro nás důležité, aby se případný copywriter dokázal přizpůspobit již zavedenému stylu a tónu našich textů. Proto Vám doporučuji se ohledně přesné formy popisku inspirovat na našem webu, konkrétně například na stránkách:

Výstup:


Popis můžete připravit ve wordu, v pdf nebo jak Vám to bude nejvíce vyhovovat. Výstup prosím pošlete na Info@stronggear.eu. Předmět emailu: TEST

Termín:

Čím dříve výstup pošlete, tím samozřejmě lépe. Projevuje se tím schopnost pracovat rychle. Ovšem žádný pevně daný termín není. 

Přeji Vám hodně štěstí a těším se na případnou spolupráci.

Ondřej Bašus, majitel společnosti StrongGear