Fitness centrum je místo, kde návštěvník očekává spolehlivé stroje, které mu zaručí bezpečný a kvalitní trénink. Proto je důležité při výběru strojů do fitness centra zvolit značku, která tyto požadavky splňuje za všech okolností.

Jak multifunkční, tak přesně cílené posilovací stroje

Výhodou posilovacích strojů oproti jiným druhům cvičení je možnost přesného cílení na konkrétní partii, jako jsou například břišní svaly či svaly prsní. Skvělou volbou také mohou být stroje, které jsou multifunkční a lze na nich posilovat celou řadu partií. 

Modely vyladěné do posledního detailu

Kvalitní design a vysoký výkon jsou hlavní aspekty, které zákazník od posilovacího stroje vyžaduje. My však při vývoji myslíme i na mnoho dalších detailů, které celé posilování a zacházení se strojem usnadní. Zákazník ocení například ocelový kolík, který usnadní manipulaci s přídavnou hmotností nebo pogumovaná madla, jež zajistí na posilovacím stroji pohodlné cvičení. Další výhodou strojů na posilování je jejich stabilní konstrukce, díky které nemusí být stroje upevněny k zemi a manipulace s nimi je tak zcela jednoduchá.