Posilovací lavice jsou nezbytnou součástí každé posilovny či fitness centra. Díky své multifunkčnosti nabízí opravdu širokou škálu využití. Hodí se jak pro silový trénink, tak pro kondiční zpevnění postavy.

Existuje několik druhů posilovacích lavic a každý z nich je vhodný pro jiné cviky. Základní typy lavic se hodí především na sedy-lehy a další cviky na procvičení břišního svalstva. Bench lavice je vhodná pro posilování oblasti hrudníku a jak již napovídá název, je určena především na bench press. 

Na našem webu naleznete i další druhy lavic na posilování. Kromě klasických nabízíme i skládací posilovací lavice, na kterých lze cvičit s činkami (jednoručkami), s velkou činkou a díky polohovatelné opěrce na ní lze procvičit takřka jakoukoliv část těla.

Do profesionálních posiloven doporučujeme druhy posilovacích lavic různě kombinovat, abyste zajistili podmínky pro komplexní posilování a všichni zákazníci si tak přišli na své.

Lavic nabízíme hned několik typů. Mezi ty nejprodávanější patří:

Bench lavice

  • Tento typ je určený především na posilování hrudníku pomocí cviku bench press. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších druhů posilovacích lavic.

Hip thrust lavice

  • Tento druh posilovací lavice je speciálně určený pro cvik hip thrust. Díky své speciální konstrukci zaručuje maximální bezpečí, pohodlí a navádí ke správnému provedení cviku.

Rovná lavice

  • Hrudník, bicepsy a tricepsy, ramena, ale třeba i nohy – díky multifunkčnosti rovné posilovací lavice je vhodná k procvičení takřka celého těla. Tento druh doporučujeme především do menších prostorů.

Vyberte si ze široké nabídky posilovacích lavic StrongGear. Máme vše pro velká fitness centra i malé posilovny!

Nevíte si s výběrem správného stroje rady? Neváhejte se obrátit na naše specialisty, rádi vám poradíme!