Posilovací klec je základ, bez kterého se vaše posilovna zkrátka neodejde. Tato mohutná konstrukce se hodí zejména pro posilování se vzpěračskými tyčemi - zejména dřepy a benchpress. Ale spektrum využití má mnohem širší. Je to multifunkční pomůcka, která si i přes své větší rozměry najde ve vaší posilovně místo.

Mezi největší přednosti posilovací klece patří především odolnost a bytelná konstrukce, díky čemuž má opravdu vysokou nosnost. Za zmínku stojí i odolná povrchová úprava, stabilita a vysoká variabilita výškového nastavení.

Některé klece také disponují rovnou či multifunkční hrazdou, tím pádem odpadá povinnosti ji dokupovat samostatně a složitě ji přidělávat na zeď. Posilovací klece vám tak ušetří čas i finance!

Díky všem zmíněným faktorům jsou posilovací klece nesmírně bezpečné. Oblíbené jsou tak mezi začátečníky i pokročilými všech věkových kategorií. Jejich stabilita je podpořena protiskluzovými podložkami a širokým profilem rámu.

Na posilovací klece lze upevnit řadu příslušenství, například gymnastické kruhy, lodní lana, expandery, TRX, bradla a mnoho dalších pomůcek.

Mezi nejoblíbenější cviky na posilovacích klecích patří dřepy se zátěží, při kterých vám klec dodá pocit bezpečí a stability. Hodí se ale k procvičení všech svalových skupin.

Vyberte si z nabídky těch nejkvalitnějších ocelových klecí, které jsme důkladně otestovali a můžeme se za ně tak osobně zaručit. Vaše posilovna s nimi získá nový rozměr!