Skladem Zboží zašleme dnes (pro objednávky na dobírku do 10:00) nebo po přijetí platby

990 Kč s DPH

Prodaných kusů: 255

Vypracujte si postavu díky StrongGear závodním Kettlebell

Kettlebell je jedna z nejlepších pomůcek na vypracování postavy v domácím prostředí. Za pár korun získáte téměř plnohodnotnou domácí posilovnu (pomůže Vám s nabráním svalů, zvýšením síly, flexibility a mobility a také s nápravou chybných pohybových vzorů). I proto byl Kettlebell prvním vybavením, které jsem si pořídil před lety do své vlastní domácí posilovny.

Po 6 letech cvičení a několikaletých zkušenostech s vývojem, výrobou, prodejem a recenzováním posilovacího vybavení (Můj článek jak vybrat kettlebell - 8 největších chyb při výběru KB přímo zde) jsem posbíral informace a zkušenosti nejen moje, ale i svých přátel a zákazníků, s jejichž pomocí jsem vyvinul Závodní kettlebell StrongGear.

Odstranili jsme všechny zaporné vlastnosti jako například kluzká madla, nevyváženost, nevyhovující rozměry, nekvalitní materiály a dále ještě vylepšili ty dobré k vytvoření jedinečného kettlebellu.

Představuji Vám Závodní Kettlebell StrongGear

StrongGear závodní kettlebell competition provedení

Závodní provedeníStrongGear závodní kettlebell competition provedení

Závodní neboli „competition“ provedení kettlebell znamená, že každá váhová varianta kettlebellu má stejné rozměry. Osmikilovka má stejné rozměry jako dvacetikilovka nebo třeba i osmačtyřicetikilovka.

To má několik výhod. Standardně, jak se zvyšuje váha kettlebellu, zvětšují se i jeho rozměry. Jenže to znamená, že malé hmotnosti jako 4 kg nebo 12 kg jsou hrozně malinké. To znamená moc úzké a krátké madlo, které je moc blízko k dolní části kettlebell. KB je moc malinký, aby se dal u cviků s jednou rukou dobře obtočit kolem ruky nebo se o ní dal pohodlně opřít.

Naopak větší hmotnosti, většinou 36 kg a více, jsou zase moc velké. Madlo bývá tlusté a moc daleko od dolní části kettlebell. Celkové rozměry kettlebell jsou moc velké na to, aby se dal dobře obtočit kolem ruky nebo se o ni dál pohodlně opřít.

Závodní Kettlebell tento problém eliminují. Prostě mají perfektní rozměry na cvičení, ať už cvičíte s 8kilovkou nebo s 48kilovkou.

Závodní kettlebell mají i další výhodu. Při cvičení postupem času sílíme a ke cvičení používáme stále těžší a větší kettlebelly. To ale ovšem znamená, že musíme při každé změně kettlebellu změnit techniku cvičení a znovu se jí naučit. To se závodním Kettlebellem není potřeba. S tím jak se zvětšuje váha kettlebellu, zůstává rozměr kettlebellu stejný a zůstává tak stejná i technika cvičení.

Jinými slovy tyto dvě výhody Vám zajistí rychlejší dosažení výsledků ze cvičení. Nemusíte měnit techniku a nemusíte být při cvičení omezováni nevhodnými rozměry.

Ergonomické prohlubněStrongGear závodní kettlebell ergonomické prohlubně 

StrongGear závodní Kettlebell mají jednu speciální věc. A to prohlubně na předloktí. Při cvičení s kettlebell se kettlebell o předloktí často opírá. To ale pěkně bolí. Čím těžší kettlebell se opírá o předloktí, tím víc to bolí.

Díky těmto prohlubním se váha kettlebell rozloží na větší plochu předloktí. Tím pádem je cvičení pohodlné bez bolesti.

StrongSurface a opracování kettlebell 

Zde pocítíte největší rozdíl oproti jiným kettlebellům. Díky StrongSurface povrchové úpravě s jemnou strukturou je úchop velmi příjemný a KB pevně drží v rukou. Jemná struktura StrongSurface dobře udrží křídu nebo magnesium, když je potřeba jejich použití, například při velkém pocení.

Skvělá povrchová úprava však není všechno. Kettlebell před provedením povrchové úpravy musí být dobře opracovaný. Obyčejné kettlebell mají sváry na madle a ostré nerovnosti na celém povrchu. Naše Kettlebell se před povrchovou úpravou řádné vyleští nejen na madle, ale na celém povrchu. Navíc madlo nesvařujeme, a tím docílíme perfektně pohodlného úchopu.

Zpracování a vyváženostStrongGear závodní kettlebell barevné odlišení

Jen Kettlebell z kvalitní litiny Vám vydrží desítky let. Plastům jsme řekli ne. Stejně tak jsme řekli ne křivým kettlebell. Náš StrongGear závodní kettlebell je rozměrově i váhově perfektně vybalancovaný. Nechceme přeci cvičit křivě (se špatnou technikou) a udělat si tak svalové disbalance.

Kettlebell má rovné hladké dno, takže se nemusíte bát, že by Vám kettlebell poškrábal podlahu.

Barevné odlišení

Vzhledem k tomu, že všechny závodní Kettlebell mají stejné vnější rozměry, jsme na rukojeť přidali barevné pruhy, které pomohou uživatelům rychle rozlišit danou váhu. Hmotnost je dále značena na každém kettlebellu i číselně.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

10. 11. 2017, 11:19

Vynikajuce spracovanie, velmi prijemny uchop. Dobre vyvazenie. Vyrezy na opretie ruky su velke plus.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

21. 11. 2017, 14:57

Kvalitní zpracování

Nic

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

28. 11. 2017, 13:54

Kvalitní zpracování
Neklouže
Ergonomický
Rovné dno

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)


Markéta Samiecová 08. 01. 2018, 11:30

Jaké jsou prosím vás rozměry 12kg závaží?

Ondřej Bašus Administrátor 17. 01. 2018 | 15:59

Dobrý den,

výška kettlebellu je 28 cm, šířka 14 cm, tloušťka madla je 33 mm.

S pozdravem

Ondřej Bašus

Kontaktujte nás!