Akce -20% Doprava ZDARMA

779 bodů do věrnostního systému

P00208

19 496 Kč s DPH

24 370 Kč s DPH

20% (4 874 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu

ks
Univerzální aerobní trenažér, se kterým se budete cítit jak na horách Více >>

Udržujte se ve skvělé kondici po celý rok a buďte na zimu připraveni

Mohlo by se zdát, že StrongSki je určený pouze pro běžkaře, ale opak je pravdou. Tento specifický aerobní trenažér využije ve svém tréninku opravdu každý, a to díky jeho všestrannosti. Při tréninku s ním zatěžujete celou horní polovinu těla, aniž byste přetěžovali klouby.

Skutečně všestranný aerobní trenažér

StrongSki je nejkomplexnějším lyžařským trenažérem na trhu. Můžete s ním rozvíjet vytrvalost, ale též sílu či výbušnost, prostřednictvím soupažného nebo střídavého pohybu paží. Budete si tak připadat jako na skutečných běžkách. Trenažér využijí jak úplní začátečníci, tak vrcholoví sportovci, kteří ocení širokou variabilitu funkcí.

StrongSki - Displej

Displej plný funkcí

Jednoduchý a přehledný displej umožňuje volit z přednastavených tréninkových programů. Dále na něm naleznete údaje o vzdálenosti, rychlosti, tempu, spálených kaloriích a výkonu.

StrongSki - Rukojeti

Ergonomické rukojeti

Pro co nejlepší úchop jsou naše rukojeti tvarovány tak, aby vám do rukou přesně zapadly. Vy tak máte pocit, že držíte běžkařské hole.

StrongSki - Lanko

Extra silné šňůry

Odolné šňůry procházejí přes otočné kladky, takže je zajištěn dostatečný rozsah pohybu. Nic vám nebrání cvičit s maximálním úsilím.

StrongSki - Konstrukce

Odolná ocelová konstrukce

Vskutku odolný trenažér, jehož základní kostra je tvořená ocelovými díly z důvodu zvýšení celkové životnosti. Žádné laciné plasty, které by ubíraly na jeho kvalitě.

StrongSki - Zeď

Připevnitelný do zdi nebo stojanu

StrongSki lze připevnit ke zdi nebo namontovat na speciální podlahový stojan. Pokud plánujete pravidelně měnit umístění trenažéru, bude lepší podlahový stojan, který má navíc protiskluzovou vrstvu a transportní kolečka.

StrongSki - Nastaveni

9 úrovní obtížnosti

Ať už s našim trenažérem cvičíte poprvé nebo jste zkušený mazák, devět úrovní odporu bude dostatečný stimul pro každého. Zařadit jej můžete do rozcvičky, ale i hlavní části.

Nezabírá prostor

Jednu z věcí, kterou rozhodně oceníte, je prostorová nenáročnost. Kamkoliv StrongSki umístíte, tam bude stát. Je tak skvělým aerobním trenažérem do domácích a menších komerčních posiloven.

Vhodný pro jedince se zdravotními obtížemi

Zatímco některé stroje neumožňují přirozený rozsah pohybu a vystavují tělo do nepřirozených poloh, StrongSki zachovává přirozený rozsah pohybu do všech směrů. Ocení ho například jedinci, kteří jsou trvale připoutaní k invalidnímu vozíku.

Kvalitní setrvačník

StrongGear StrongSki využívá vzduchový odpor, který je vytvářen lopatkami setrvačníku. Můžete si tak vybírat z různých obtížností, které simulují jízdu po rovině nebo do kopce.

Bez elektřiny

Trenažér pracuje zcela nezávisle a není třeba jej připojovat do elektrické sítě. Jediné co vám stačí jsou 4 standardní tužkové baterie, které napájí displej. Stroj vydrží v nepřetržitém provozu déle jak 100 hod.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Komentáře

Adam Dunovský

Dobrý den,

lze trenažer propojit skrz bluetooth s mobilem a zúčastnit se tak přes aplikaci různých výzev, jako je možno u značky Concept2? Děkuji

Ondřej BašusAdministrátor |

Dobrý den,

 

trenažér tuto možnost nenabízí.

 

Team StrongGear

Další
Kontaktujte nás!