Skladem Zboží zašleme dnes (pro objednávky na dobírku do 10:00) nebo po přijetí platby

14 900 Kč s DPH

Prodaných kusů: 5

Efektivní posílení spodních zad, hýždí a hamstringů & Rehabilitace spodních zad

 

Pokud chceme rychle vypracovat svaly zad, hýždí a nohou, je Reverse Hyper jasnou volbou. Zároveň je však tento stroj vhodný i na rehabilitaci. Jak je to možné?

Je to možné díky cviku jménem „obracená hyperextenze“, který se na stroji cvičí.

Obrácená hyperextenze je úžasným cvikem, při kterém se najednou zapojují v podstatě všechny svaly zadní strany těla. Navíc jedinečným způsobem, jako to žádný jiný stroj neumožňuje. Záda, hýždě, zadní stehna, ale čátečně i lýtka jsou zapojená zároveň při extenzi v kyčlích. Na rozdíl od většiny ostatních cviků dochází při cvičení obrácených hyperextenzí k dekompresi páteře.

Obracené hyperextenze jsou nejlepším cvikem pro posílení a rehabilitaci spodních zad bez přetěžování páteře.

„Použití velmi mírných cviků udělá velmi málo k posílení mohutných a silných zádových svalů. K posílení zad je nutné svaly přetížit, a to adekvátní zátěží. Je nutné postupně zvyšovat tréninkové zatížení a procvičovat zádové svalstvo v celém jeho funkčním rozsahu pohybu. Jinak záda zůstanou slabá jako na počátku a problémů a bolestí zad se nezbavíte.“ - Mel Siff PhD, MSc (volný překlad)

„Cvičení vysokých počtů opakování s minimální progresí přidané zátěže bude mít za následek zvýšení svalové výdrže, možná trochu svalové hypertrofie, ale minimální zvýšení síly. Posílení zad a páteře vyžaduje vystavení svalů progresivní externí přidané zátěži v optimálním rozsahu pohybu. Neexistuje lepší cvičení na posílení oblasti páteře, které by umožňovalo jednotlivci progresivně zvyšovat zátěž cvičení, optimální rozsah pohybu a zároveň šetřilo jeho páteř, než právě cvičení na reverse hyperu.“ – John Quint, Bodybuilder & Neuromuskulární fyzioterapeut (volný překlad)

 

Reverse hyper je skvělý:

  • Pro starší cvičence
  • Pro vypracování hýžďových svalů a zadní strany stehen
  • Pro extrémní posílení a svalovou hypertrofii zádových svalů bez přetěžování páteře
  • Pro zvýšení výkonu v silových cvicích jako mrtvý tah, dřep, nadhoz, snatch…
  • Pro profesionální sportovce a atlety

 

StrongGear Reverse Hyper detailně

 

Masivní odolná konstrukce

Náš Reverse Hyper je předimenzovaný. To znamená, že jsme stroj vyráběli, jako kdyby na něm měl cvičit 150 kilový obr se 150 kg přidanou zátěží. Reverse hyper bez problému vydrží dennodenní cvičení v komerčním fitness.

Pevnost a stabilita

Masivní konstrukce společně s širokou základnou zajišťuje maximální stabilitu stroje.

Protiskluzové podložky

Stabilitě také pomáhají protiskluzové podložky, které pomůžou udržet Reverse Hyper pevně na místě. Můžete tak cvičit s jakkoli vysokou zátěží a nemusíte se bát o stabilitu stroje.

Vysoké polstrování

Mysleli jsme na Vaše pohodlí při cvičení, a proto jsme udělali vysoké polstrování, na kterém se příjemně leží a zároveň je odolné.

Nastavení opěrek nohou

Vzdálenost opěrek nohou od „zátěžového ramene“ se dá nastavit. To znamená, že si na Reverse Hyperu bez problému zacvičí malý i velký cvičenec. Pomocí nastavení vzdálenosti také korigujete, jaké svaly chcete více zatížit. Čím kratší vzdálenost opěrek nohou od ramene, tím více zatěžujete spodní záda. Čím delší vzdálenost opěrek nohou od ramene, tím více zatěžujete hýžďové svaly a hamstringy.

Možnost cvičení s popruhem

RH se obvykle vyrábí ve 2 verzích. Jeden s opěrky na nohy a druhý s popruhem pro zaháknutí nohou. Každý člověk má trochu jiné tělesné rozměry. Jiná délka kostí, trochu jiné úhly kloubů... Každému vyhovuje více jedna nebo druhá verze. S naším StrongGear Reverse Hyperem si zacvičí dokonale úplně každý. Nemusíte si kupovat dvě verze Reverse Hyperu.

Opěrky nohou se dají rychle vysadit. Poté můžete k zátěžovému rameni připevnit popruh, do kterého při cvičení zaháknete nohy místo do opěrek na nohy. 

Kontaktujte nás!