Doprava ZDARMA

39 bodů do věrnostního systému

P00081

999 Kč s DPH

Skladem poslední kusy Zboží zašleme dnes (pro objednávky na dobírku do 10:00) nebo po přijetí platby

ks
Nakládací činka StrongBell vyrobená z prvotřídní oceli, disponuje stejnými materiály a postupy při výrobě jako naše nejlepší olympijské osy. Majitelé menších posiloven ocení její praktičnost a skladnost, sportovci univerzálnost. Více >>

Skvělá jednoruční činka s parametry našich nejlepších olympijských os

Strongbell neboli nakládací činka byla navržena tak, aby šetřila váš cvičební prostor, ale zároveň poskytla co největší všestrannost. Při koupi běžných jednoruček potřebujete celou sadu, se kterou pokryjete cvičební možnosti vašich sportovců. S naši párem Strongbell jednoruček, na které naskládáte libovolné olympijské kotouče s průměrem otvoru 50 mm, odcvičíte všechny známé cviky, na které jste zvyklí. Jsou tedy skvělou alternativou tradičním činkám, jejichž nevýhodou je, že mají předem určenou hmotnost.

Teď již nepotřebujete celou sadu jednoruček stačí vám StrongBell

Na trhu se setkáte se spoustou variant nakládacích činek, jejichž kvalita je nevalná. To se netýká pouze použitých materiálů a parametrů, ale především omezených cvičebních možností. Strongbell je vyrobena z oceli a nabízí pozinkovaný povrch a bronzová pouzdra, která jsou standardem u všech našich olympijských os. Oproti konkurenčním nakládacím činkám mají jednu velkou výhodu. Umožňují rotaci rukávů, takže je vaše zápěstí vždy v bezpečí. S celkovou hmotností 5,5 kg, délkou nakládací části 170 mm a moderním designem se stanou skvělým pomocníkem pro váš trénink. Jemné vroubkování se nachází po celé délce úchopové části. Společně s průměrem úchopové části 28 mm vám skvěle padne do ruky. Neváhejte zkusit skvěle vyváženou činku Strongbell a těžte z jejích předností.

Strongbell - povrch

Pochromovaný povrch

Pochromovaná ocel chrání osu před korozí a udržuje ji v perfektním stavu. Chrom je zároveň velmi houževnatý materiál. To znamená, že je odolný vůči vnějším mechanickým a dalším fyzikálním vlivům.

Strongbell - úchop

Optimální průměr úchopu

Průměr úchopu StrongBell 28 mm je totožný se všemi závodními osami napříč různými federacemi. Ten umožňuje velmi pevné a silné obejmutí. Díky tomu se vám bude velice dobře držet za všech okolností.

Strongbell - bronzová pouzdra

Bronzová pouzdra

Bronzová pouzdra umožní hladkou, ale pomalou rotaci rukávů, a to i při vysokém zatížení.

Strongbell - rukávy

Kombinujte s olympijskými kotouči

50 mm průměr nakládací části značí, že na Strongbell můžete naložit všechny typy olympijských kotoučů.

Strongbell - čepičky

Stylové čepičky

Na koncích StrongBell nacházíme stylové čepičky označující průměr úchopu a váhu. Vždy tak přesně víte, co zvedáte.

Strongbell - vroubkování

Jemné, ale hluboké vroubkování

Správný profil vroubkování zajistí pevný a přilnavý úchop tak, že StrongBell bude ve vašich rukou držet jako přilepený.

 Skvěle univerzální

Málokterá činka vám nahradí celou sadu jednoruček. Velmi jednoduše a rychle můžete měnit hmotnost a přizpůsobit ji tak svým individuálním potřebám a možnostem.

 Posilujte úchop

Chcete posílit sílu vašeho úchopu? Zkombinujte Strongbell s FatGrip, který zvětší celkový průměr úchopové části, a tím znesnadní sílu stisku.

 Vyrobeno z oceli

Činka je vyrobená z prvotřídní ocel,i a tudíž má vysokou nosnost. Ta byla stanovena na 200 kg.

 Snadná a rychlá skladnost

Rychlé a skutečně snadné je uskladnění StrongBell. Můžete využít jak klasické stojany na jednoručky, tak třeba náš Vertical bars hanger a vždy ho mít připravený.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Váha
5,5 kg
Nosnost
200 kg
Použití osy
Víceúčelové, Doplňkové cviky, Nácvik techniky
Délka
51,5 cm
Průměr úchopu
28 mm
Délka úchopu
12,5 cm
Průměr nakládací části
50 mm
Délka nakládací části
17 cm
Povrchová úprava úchopu
Leštěný chrom
Povrchová úprava nakládací části
Leštěný chrom
Vroubkování v místech úchopu
Ano - hluboké vroubkování
Kontaktujte nás!