(4)

Doprava ZDARMA

23 bodů do věrnostního systému

P00025

590 Kč s DPH

Skladem Zboží zašleme dnes (pro objednávky na dobírku do 10:00) nebo po přijetí platby

ks
je podložka pro bezpečné a efektivní cvičení sedů-lehů. Při vložení ab matu pod bederní část páteře dostáváte tělo do vhodné pozice pro aktivaci břišních svalů a umožníte svalům pohyb v celém jejich rozsahu. Více >>

Procvičte břišní svaly v plném rozsahu

Ab mat je excelentní pomůckou pro sedy-lehy, zabraňuje vzniku bolesti při cvičení a navíc pomůže břišní svalstvo procvičit intenzivněji, než je možné na rovné ploše.
Tato podložka Vás dostane do polohy, ve které tělu nezbývá nic jiného než zapojit i hlubší břišní svalstvo. Také prodlouží dráhu pohybu, protože Vám v počáteční poloze ab mat umožní mírné, ale bezpečné, prohnutí beder.

Odolný materiál

Povrch Ab matu je tvořen kvalitní koženkou s natištěným logem. Uvnitř podložky se nachází pevná výplň z umělé pěny, která šetří Vaši páteř.

Plný rozsah pohybu

Podložka Ab mat umožňuje efektivní zapojení přímého břišního svalu v plném rozsahu a to díky přiměřenému záklonu, který dovoluje.

Ergonomický tvar

Ergonomický tvar v kombinaci s přiměřeně měkkou výplní zabraňujíezranění a přizpůsobuje se tvaru páteře během cvičení.

Skladnost a mobilita

Ab mat je skvěle praktický, a to díky svým minimálním rozměrům a nízké hmotnosti. Jeho kvalitu ocení jak velká komerční fitka, tak ta domácí.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Barva
Černá
Délka
36 cm
Materiál
Povrch - koženka, Uvnitř - umělá pěna
Šířka
30 cm
Váha
0,5 kg
Výška
7 cm

- dobré zpracování, využívám spíše na stojky

nic

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!