7 bodů do věrnostního systému

P00211

199 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks
Moderní kotouče, které vydrží i tvrdé zacházení. Více >>

Bezpečné a odolné kotouče vhodné do každé posilovny

Skvěle univerzální polyuretanové kotouče odolávají tvrdým dopadům a hrubému zacházení. Nemusíte se obávat, že by se vlivem pravidelného užívání jen tak poškrábaly nebo jinak poničily. Polyuretan o vysoké tvrdosti je zárukou dlouhodobé životnosti. Snadná manipulace s kotouči je samozřejmostí. A to jak díky postranním madlům, tak díky příjemnému gumovému úchopu, který neklouže. Kotouče se Vám budou velice dobře nakládat na všechny olympijské osy.

PU kotouče

Rychlá a snadná manipulace

Aby se Vám kotouče dobře držely a manipulace s nimi byla snadná, opatřili jsme je třemi otvory. Tyto rozestupy mají optimální vzdálenost a velikost pro co nejkomfortnější zacházení.

PU kotouče

Olympijský průměr otvoru

Záměrně naše olympijské kotouče vyrábíme s 50 mm otvorem. To proto, aby Vám zapadly na všechny olympijské osy, které v posilovně máte. Je to totiž nejběžnější průměr otvoru.

PU kotouče

Chrání před poškozením

Polyuretan na dotek připomíná běžnou gumu, oproti ní je však extrémně odolný. Stejně tak dovede ochránit podlahu a případně vybavení před jeho poškozením.

Kulatý tvar

Starší polyuretanové kotouče poznáte podle hranatých tvarů, které jsou dosti nepraktické pro vzpírání a mrtvé tahy. Nastavit osu do roviny bývá dost nepohodlné a zdlouhavé.

Z nerozpustného polyuretanu

Naše kotouče jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího polyuretanu, bez žádných nekvalitních příměsí, které by zhoršovaly jejich kvalitu.

Přesná hmotnost

Jedna z věcí, na které si skutečně zakládáme je přesná hmotnost. Vám se do rukou dostává dokonale kalibrovaný kotouč, pro ještě lepší sportovní výkony.

Nikdy nezapáchá

Stává se Vám, že vejdete do posilovny a cítíte silný zápach gumy? Ten umí být dost nepříjemný. Polyuretan má však velkou výhodu a to, že za žádných okolností nezapáchá.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Komentáře

Miroslav Drozen

Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda-li to chápu správně, že se prodávají v páru a uvedené ceně tedy odpovídají dva kusy?

Ondřej BašusAdministrátor |

Dobrý den,

kotouče se prodávají po jednotlivých kusech. Cena je za 1 kus.

S pozdravem
Ondřej Bašus

Další
Kontaktujte nás!