Doprava ZDARMA

103 bodů do věrnostního systému

P00027

2 599 Kč s DPH

Není skladem Brzy opět naskladníme

je dřevěná bedýnka na skákání. Plyometrická bedna je vyrobena z 18 mm tlusté překližky Více >>

Posuň plyometrický trénink o stupínek výše.

Plyobox je v současné době oblíbenou pomůckou v čím dál více posilovnách. Mezi nejčastější uživatele plyoboxů můžeme zařadit atlety, hokejisty, fotbalisty, tenisty, lyžaře, ale i mnoho dalších. Pomocí plyoboxu je možné zlepšovat „dynamiku". Například výšku výskoku, výbušnou sílu, maximální sílu odrazu či rychlost sprintu. 

Dřevěný plyobox vyrobený z masivní překližky vhodných k funkčnímu tréninku a crossfitu. Náš dřevěný plyobox je vyroben na CNC stroji, jednotlivé díly jsou tak hladce a přesně vybroušeny do nejjemnějších detailů. Povrch je pokryt slabou vrstvou laku zabraňující oděru a uklouznutí. Široká dopadová plocha zabraňuje přepadnutí při výskocích. Sportovec při násobných doskocích bude mít lepší pocit bezpečí a jistoty.  Bedna se totiž za žádných okolností ani nehne. Bude se vám zdát, že je k zemi připevněná.

Připravte se na závody ať Vás nic nepřekvapí

Umožnuje cvičit více jedincům na jednom místě. Trénujte tedy sami, s partnerem, ale i v týmu, kdykoliv jen potřebujete. Jednotlivé parametry bedny odpovídají požadavkům na Crossfit Open a Crossfit Games. Však také na téměř všech dnešních závodech můžeme vidět stanoviště s plyoboxy. Jsou vhodné k použití uvnitř, ale i venku. Můžete na nich kromě rychlosti a výbušnosti rozvíjet sílu, vytrvalost, ale i koordinaci pohybů. Jedná se o všestrannou pomůcku, která ve vaší posilovně rozhodně nesmí chybět.

Plyobox

Zaoblené hrany

Pro zvýšení bezpečí jsou hrany plyoboxů zaobleny tak, aby minimalizovaly riziko zranění při neúspěšných výskocích.

Plyobox

Tři varianty výšek

Až tři varianty rozdílných výšek dostanete s každým plyoboxem. Stačí pouze změnit postavení bedny.

Plyobox

Postranní úchopy

Pro pohodlné a rychlé přesouvání plyoboxů jsou ve stranách speciálně vyříznuty otvory pro snadný transport.

Plyobox

Sešroubované rohy

Vzhledem k faktu, že naše plyoboxy jsou vhodné pro jedince všech váhových kategorií a do všech typů tělocvičen. Přivrtali jsme k sobě postranní překližky, a zajistili tak jejich vyšší nosnost.

Plyobox

Jemná vrstva laku

To, že můžete bedny využívat k intenzivním tréninkům v tělocvičně, ale i venku je způsobeno jemnou vrstvou laku, která celý povrch chrání. Pogumování zabraňuje pohybům bedny na kluzkých površích a při doskocích.

Plyobox

Uvnitř vyztužený

Abychom zajistili maximální nosnost plyoboxu, tak jsme ho zevnitř ještě vyztužili. Při výrobě jsme použili 18 mm silnou překližku z topolu.

Tabata trénink s využitím dřevěných plyoboxů

Tabata je 4 minutový intervalový trénink rozvíjející aerobní i anaerobní kapacitu. Charakteristické znaky: 8 cviků, 20 s cvičíte, 10 s pauza, maximální intenzitou. Zkuste zařadit tento vysoce intenzivní trénink do svého programu, alespoň jednou týdně a napište nám své hodnocení.

  1. Box jump over
  2. Bulharské dřepy o bednu
  3. Skipping s dotykem o vrchní část bedny
  4. Přeskoky stranou (Lateral suffle)
  5. Kliky s tlesknutím
  6. Tricepsové kliky zády k bedně
  7. Ručkování dokola s nohama na bedně (v planku)
  8. Angličáky přes bednu

100% garance spokojenosti


Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo, a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Nosnost
600 kg
Barva
Přírodní dřevo
Snadné uložení a transport
Ano, Rukojeť pro snadný přesun
Odolná povrchová úprava
Ano
Materiál
Dřevo - topol
Rozměry
76,2 x 60,96 x 50,8 cm (30 x 24 x 20 palců)
Tloušťka překližky
18 mm

Kvalitní zpracování
Madla pro přenášní
Stojí pevně nehne se a nevrklá

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!