159 bodů do věrnostního systému

P00005

3 990 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks
Mluvil jsem se svým výrobcem olympijských os. Povídám mu.. Více >>

Protože každý začátek má svůj příběh

Mluvil jsem se svým výrobcem olympijských os. Povídám mu, že bych chtěl vyrobit novou olympijskou osu. Takovou osu, aby měl člověk při držení osy stejný pocit z jejího dokonalého zpracování a luxusu jako při držení osy Strongest. Osu naprosto rovnou, s přesnou váhou a rozměry, dokonale vyváženou, s perfektním vroubkováním a s nejlepšímy jehlovými ložisky. To všechno dohromady, ale za polovinu ceny.

Ja vím.. Nechtěl jsem toho moc, jen takovou olympijskou osu, kterou není možné najít..

Naštestí řekl: "Žádný problém. K výrobě použijeme ocel C45. Ale abychom se dostali na poloviční cenu, budeme muset vyrobit větší množství, abychom snížili výrobní náklady."

"Kolikrát?" Zeptal jsem se.

"10 krát."

"Ooookkkk.."

A tak jsem začal prodávat Olympijskou osu Strong. V roce, kdy jsem celý firemní kapitál neinvestoval do ničeho jiného než do výroby olympijské osy Strong.

Poznejte Strong olympijskou osu 2.0 - NAPROSTO ROVNOU

Obyčejné osy jsou ohnuté. Když se vyrábí olympijské osy, výrobce nakoupí materiál z ocelárny. Tato ocel má již nějakou odchylku od rovnosti. V ocelárně považují ocel za rovnou při odchylce pod 2,5 mm na 220 cm (na délku osy). Takto ohnutá osa se špatně drží, osa má tendenci se přetáčet - hledat si těžiště. Čím víc osu naložíte, tím větší je tato tendence. Na ohnuté ose se křivě točí ložiska, a zvyšuje se tak riziko zranění zápěstí. Čím více je osa již ohnutá, tím lehčí je osu ohnout ještě víc. Pouze naprosto rovná osa může zůstat rovnou dlouhá léta. To je ten důvod, proč my při výrobě os nejprve ocel extra rovnáme.

Naše osy jsou rovné s přesností pod 0,4 mm na celou délku osy.

Osa Strong

Optimální délka nakládací části

Délka nakládací části činí 41,5 cm. Na osu tak naložíte skutečně velké množství kotoučů. Zároveň se nemusíte bát osu pořádně zatížit, snese opravdu tvrdé zacházení.

Osa Strong

Stylové čepičky

Nové stylové modré čepičky na konci osy s označením průměru a váhy pro luxusní vzhled osy. Výhodou je i to, že Vaši klienti budou vždy okamžitě vědět, kolik zvedají. Modrá barva totiž i dle IWF a IPF označuje 20 kg.

Osa Strong

IWF a IPF značení

Na ose jsou vroubkováním vyznačeny rozměry podle IWF (dva kroužky 91 cm od sebe), a také podle IPF (dva kroužky 81 cm od sebe) takže hned víte, kde se na ose chytnout.

Osa Strong

Hluboké a jemné vroubkování

Přesné vroubkování je výsledkem, že osa sedí pevně v rukou a nic Vás neřeže. Vroubkování pokračuje až k rukávům, čili se můžete chytit, kde potřebujete, a Váš úchop bude stále pevný.

Osa Strong

Tvrdochromový povrch

Zcela nová povrchová úprava osy Strong 2.0 je tvrdochrom. Ten chrání proti korozi, umožňuje silnější, pevnější úchop a osu udržuje v perfektním stavu.

Osa Strong

Jehlová ložiska

4 nejlepší jehlová ložiska umožní rotaci rukávů osy i při vysokém zatížení, takže si nezraníte zápěstí.

Přesná váha a rozměry

Přesná váha a rozměry dle standardů Mezinárodní vzpěračské federace a Mezinárodní federace silového trojboje. Tyto standardy stanovila IWF z dobrého důvodu - možnost zvedat co nejvyšší váhy, a to bezpečně. To je přeci to, co je v tréninku potřeba, ne? Zvedat co nejvíce a přitom se nezranit.

Průměr úchopu 28 mm

Osa má průměr úchopu 28 mm. To je ideální průměr pro silný stisk. Osa se Vám bude perfektně držet při každém cviku nemusíte se bát, že by Vám z rukou vyklouzla.

50 mm průměr nakládací části

S tímto průměrem můžete na osu naložit veškeré standardní olympijské kotouče, které máte ve vaší posilovně. Nemusíte tak pořizovat žádné nové nebo speciální kotouče pro tento průměr nakládací části.

Kvalitní ocel

Osa je vyrobená z kvalitní ušlechtilé oceli mající nosnost 350 kg. Osa také málo pruží, takže se Vám nebude houpat při těžkých dřepech a benchpressu. Čím více stability, tím více zvednete. Také se nemusíte bát, že byste osu mohli ohnout.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Testování os

  • Každou osu testujeme pomocí rentgenu, abychom odhalili defekty osy, které mohou při výrobě nastat. Rovnání osy, žárová úprava, ale také povrchová úprava může zapříčinit, že struktura oceli bude mít jemné defekty. Takové osy se pak mohou po čase ohnout. Průměrně každá desátá osa je takto neviditelně poškozená. Naštěstí my tyto osy rovnou při výrobě vyřazujeme 
  • Z každé šarže oceli pro výrobu os náhodně vybereme několik kusů, které pak staticky testujeme. Ocel ohneme silou 350 kg minimálně po dobu jedné hodiny. Potom měříme, jestli se vrátila do původního stavu (jestli se neohnula) s přesností na desetiny milimetru. Níže ve videu můžete vidět ukázku toho, jak ohýbáme ocel pro výrobu naší Olympijské osy Power

Délka
220 cm
Délka nakládací části
41,5 cm
Délka úchopu
131 cm
Ložiska
4 nejlepší jehlová ložiska
Nosnost
350 kg
Použití osy
Víceúčelové, Lehké olympijské vzpírání
Povrchová úprava nakládací části
Tvrdochrom
Povrchová úprava úchopu
Tvrdochrom
Průměr nakládací části
50 mm
Průměr úchopu
28 mm
Středové vroubkování
Hluboké
Typ osy
Pánská
Váha
20 kg
Značení osy
IPF/IWF

Os je pevná a pružná, so silovým tréningom iba začínam, ale som veľmi spokojný s tým ako sa os drží, nekĺže sa a dobre sa s ňou pracuje. Nehrdzavie! více

Neviem

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Nejlepší osa za nejlepší cenu. Dokonalé provedení. Výborné rýhování úchopů.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Velmi dobrá osa za slušné peníze.... Kvalita na pohled dobrá, používám zatím krátce, žadné megaváhy ale občas ji odhazuju - vše bez problémů
Po ... více

Nic jsem zatím nenašel

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Pořizovali jsme do soukromé posilovny jako druhou osu. Za ty peníze paráda

nic

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kvalitná tyč vhodná na tréning vzpierania

Hrubé a ostré vrúbkovanie v strede, môže pri premiestnení v nadhode nepríjemne poškriabať...

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Precizní provedení.
Příjemně hluboké vroubkování.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

- Kvalitné, agresívne vrúbkovanie
- vyhotovenie ktoré človek nájde iba u dražších činiek
- stredové vrubkovanie

- pre niekoho môže byť vrúbkovanie príliš agresívne

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

pohodlný úchop
pružnost osy
kvalita-cena

žádné

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Pokud nemáte vysoké nároky postačí vám na všechny cviky.
Cena = kvalita

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Za takú cenu je prevedenie veľmi kvalitné, nemám výhrady.

Zatiaľ som nenašiel.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Pro amatérského uživatele dobrá a za dobrou cenu.

Horší rádlování

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Další
Kontaktujte nás!