Doprava ZDARMA

299 bodů do věrnostního systému

P00001

7 490 Kč s DPH

Není skladem Brzy opět naskladníme

Olympijská osa pro ty nejsilnější liftery Více >>

Olympijská osa pro ty nejsilnější liftery

Zvednout 150 kg na benchpress, dřepnout 200 kg nebo zatáhnout 250 kg na mrtvý tah už není žádná sranda. Při takových vahách je už každé nazvedané kilo navíc obrovský úspěch. Tohle jsou váhy, kdy každý detail rozhoduje, jestli zvednete o 10 kilo více nebo méně.

Právě pro to jsme vyvinuli Olympijskou osu Power. Osa je do detailů vyrobena tak, abyste mohli zvednout co největší možnou zátěž.

Olympijská osa Power - NAPROSTO ROVNÁ

Obyčejné osy jsou ohnuté. Když se vyrábí olympijské osy, výrobce nakoupí materiál z ocelárny. Tato ocel má již nějakou odchylku od rovnosti. V ocelárně považují ocel za rovnou při odchylce pod 2,5 mm na 220 cm (na délku osy).Takto ohnutá osa se špatně drží, osa má tendenci se přetáčet - hledat si těžiště. Čím víc osu naložíte, tím větší je tato tendence.Na ohnuté ose se křivě točí ložiska, a zvyšuje se tak riziko zranění zápěstí.Čím více je osa již ohnutá, tím lehčí je osu ohnout ještě víc. Pouze naprosto rovná osa může zůstat rovnou dlouhá léta.To je ten důvod, proč my při výrobě os nejprve ocel extra rovnáme.

Naše osy jsou rovné s přesností pod 0,4 mm na celou délku osy.

Osa power

Agresivní vroubkování

Osa má velmi hrubé, agresivní vroubkování, aby Vám pevně seděla v rukou, nebo na zádech při dřepech.

osa powet

Bronzová pouzdra

Osa má hladký, avšak pomalý spin. To přidá Vaší stabilitě ještě víc. Poslední, co chcete u těžkých dřepů, je, aby se Vám kotouče zběsile točily.

Osa power

Nové stylové modré čepičky

Na konci osy s označením průměru úchopu a váhy pro luxusní vzhled osy. Výhodou je i to, že Vaši klienti budou vždy okamžitě vědět, kolik zvedají. Modrá barva totiž i dle IWF a IPF označuje 20 kg.

Osa power

IPF značení

Na ose jsou vroubkováním vyznačeny rozměry podle IPF (dva kroužky 81 cm od sebe), takže hned víte, kde se na ose chytnout.

Osa power

Zářivě stříbrný tvrdochrom

Aby Vaše osa byla chráněna proti korozi a vypadala luxusně, je na ocel nanesena vrstva tvrdochromu.

Osa power

Vroubkování uprostřed osy

Hluboké, hrubé agresivní vroubkování uprostřed osy tak, aby osa pevně držela na zádech při dřepech.

Váhově vyvážená osa

Váhově vyvážená osa zaručí pocit velice dobře odvedené práce, jak při výrobě osy, tak při Vašem tréninku. Do rukou se Vám dostává výrobek té nejvyšší kvality.

Z naší nejsilnější oceli

Osa je vyrobená z naší nejsilnější oceli a má nosnost 1100 kg. Osa také málo pruží, takže se Vám nebude houpat při těžkých dřepech a benchpressu. Čím více stability, tím více zvednete. Také se nemusíte bát, že byste osu mohli ohnout.

Průměr úchopu 29 mm

Osa má průměr úchopu 29 mm. To je ideální průměr pro silný stisk. Osa se Vám bude perfektně držet při každém cviku nemusíte se bát, že by Vám vyklouzla.

Bezpečné parametry

Přesná váha a rozměry dle standardů dle Mezinárodní federace silového trojboje. Tyto standardy stanovila IPF z dobrého důvodu - možnost zvedat co nejvyšší váhy, a to bezpečně. To je přeci to, co je v tréninku potřeba, ne? Zvedat co nejvíce a přitom se nezranit.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Testování os

  • Každou osu testujeme pomocí rentgenu, abychom odhalili defekty osy, které mohou při výrobě nastat. Rovnání osy, žárová úprava, ale také povrchová úprava může zapříčinit, že struktura oceli bude mít jemné defekty. Takové osy se pak mohou po čase ohnout. Průměrně každá desátá osa je takto neviditelně poškozená. Naštěstí my tyto osy rovnou při výrobě vyřazujeme 
  • Z každé šarže oceli pro výrobu os náhodně vybereme několik kusů, které pak staticky testujeme. Ocel ohneme silou 1100 kg minimálně po dobu jedné hodiny. Potom měříme, jestli se vrátila do původního stavu (jestli se neohnula) s přesností na desetiny milimetru. Níže ve videu můžete vidět ukázku toho, jak ohýbáme ocel.

Síla v tahu
225,000 PSI
Váha
20 kg
Typ osy
Pánská
Nosnost
1100 kg
Použití osy
Závodní Powerlifting
Délka
220 cm
Průměr úchopu
28,5 mm
Délka úchopu
131 cm
Průměr nakládací části
50 mm
Délka nakládací části
41,5 cm
Značení osy
IPF
Středové vroubkování
Hluboké agresivní
Povrchová úprava úchopu
Tvrdochrom
Povrchová úprava nakládací části
Tvrdochrom
Ložiska
Bronzová pouzdra

Kvalita zpracování, víc není co dodat :)

zatím nic! :)

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Vyborne zpracovani,super radlovani(drzi jak pribite),jistota uchopu perfektni.Neprohyba se,nepruzi-mozna nekde u 300kg,ale to stejne 99.9%lidi ... více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Ostré vroubkování pro pevný uchop
Tvrdá osa ideální na silový trojboj
Odolná vůči extrémním váhám i hrubému zacházení

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

hromadně jsme (SK Ter Praha Powerlifting) testovali novou osu StrongGear Power v nerezovém provedení jako první v ČR od tejto firmy. Ač to byly testy ... více

žádné

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Výborná kvalita za rozumnú cenu !!!

žiadne som nezistil

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

cena, závodní parametry. Je skvělá, až budeme pořizovat další, volba je jasná

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Další
Kontaktujte nás!