(9)

Doprava ZDARMA

23 bodů do věrnostního systému

P00024-3

590 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Skladem Zboží zašleme dnes (pro objednávky na dobírku do 10:00) nebo po přijetí platby

ks
neboli foam roller je pěnový válec pro masírování a regeneraci namožených či ztuhlých svalů. Více >>

Urychlete regeneraci a zlepšete svůj sportovní výkon

Foam roller neboli masážní pěnový válec, zažívá na současném sportovním trhu velký boom. Stává se nezbytnou součástí nejen posiloven, ale i samotných sportovců. To vše z důvodu, že se jedná o jednu z nejuniverzálnějších a vysoce funkčních pomůcek. Původní pěnové válce byly dřevěné a používaly se k čistě fyzioterapeutickým prostředkům. Z tohoto prostředí se rozšířily mezi sportovce, kde nachází své uplatnění při automasáži ztuhlých svalů, čímž se urychluje regenerace. Ve fitness jsou válce používány jako balanční pomůcka, posilující střed těla  a zlepšující jeho držení. Díky tomu následně dochází ke zvýšení výkonnosti.

Jak to celé funguje?

Při cvičení na pěnovém válci dochází  hluboké kompresi svalů, ta napomáhá uvolnit ztuhlé a zkrácené svaly. Tato masáž je především cílená na fascie. Fascie vytvářejí obal všech tělesných prvků. Každý sval, vlákno, orgán má svůj fasciální obal. Válcování pomáhá k návratu svalu do původní délky po předchozím narušení svalové tkáně, ke které došlo v průběhu tréninku.

Foam roller

Speciální povrch

Válec o celkové délce 34 cm je obalen odolnou polyethylenovou (PE) pěnou s 3D vzorkem pro dokonalou automasáž. Na povrchu válce nalezneme dvě masážní zóny, simulující doteky rukou. Celý povrch je odolný vůči deformaci i při intenzivní zátěži.

Foam roller

Barevné varianty

V nabídce produktů si můžete vybrat ze čtyř barevných variant, tak aby se Vám líbily nebo zapadly do Vašeho prostředí. Všechny válce jsou vyrobeny ze stejného materiálu a se stejným 3D vzorem.

Foam roller

Mobilní pomůcka

Není nic jednoduššího než si pořídit vlastní válec a to nejen z hygienických důvodů. Válec je velmi lehký a praktický vejde se Vám do cvičební tašky. Fitness centra ocení jeho prostorovou nenáročnost a skladnost.

Proč zařadit pěnový válec do svého tréninku

Pěnové válce lze použít u všech velkých svalových skupin na těle. Fungují na principu komprese tak, že jsou schopny uvolnit svaly, zvýšit průtok krve, zrelaxovat nervovou soustavu a urychlit celkovou regeneraci. Skutečných výhod je opravdu několik.

  • Prevence zranění a urychlení regenerace
  • Napomáhá při hojení svalů, kostí, kůže a dalších tkání
  • Zlepšuje mobilitu a flexibilitu
  • Urychluje odstranění kyseliny mléčné
  • Ušetří Vám peníze za fyzioterapeuta
  • Lze ho použít jako cvičební pomůcku

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Váha
800 g
Nosnost
150 kg
Délka
34 cm
Barva
Zelený, Černý, Oranžový, Fialový
Šířka
15 cm
Materiál
Pěnový polyetylen (PE pěna)

Pevný, neprohýbá se ani pod vahou 120kg +

nejsou, protože je plně funkční a odpovídá účelu

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Bal jsem se, ze bude prilis mekky, ale neni.
Na masaz bolavych zadovych svalu po mrtvem tahu super, ale urcite jej vyuziju i jinak.
více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Další
Kontaktujte nás!