13 bodů do věrnostního systému

P00108

349 Kč s DPH

Skladem Zboží zašleme dnes (pro objednávky na dobírku do 10:00) nebo po přijetí platby

ks
Sportovní křída Strong Chalk 8 x 56 g zabraňující vzniku potu, pro dokonale pevný a neklouzavý úchop. Nyní v Maxi balení. Více >>

Posilněte svůj úchop a zvedejte větší váhy

Sportovní křída nebo také magnézium nachází své uplatnění jak v silových sportech (vzpírání, kulturistice, crossfitu) tak třeba v lezení, badmintonu, pole dancingu a dalších disciplínách. Mnoho sportovců nemá s tím to doplňkem zkušenost což je škoda. Protože sportovní křída umožnuje bezpečnější a pevnější úchop. Typickým znakem je, že udržuje ruce stále suché a vytváří menší tření mezi kůží a činkou. To je obzvlášť důležité při cvicích jako mrtvý tah, farmářská chůze, shyby, přemístění či trh. Budete tak schopní provádět více opakování, aniž by Vám činka vyklouznula z ruky.

Je vědecky dokázáno, že vhodně nanesená vrstva magnézia zesílí úchop o 25 – 50 kg!

Celé balení obsahuje 6 kostek Strong Chalk magnézia. Ty se nacházejí ve skvěle vypadajícícm obalu a krabici. Můžete si tak být jisti, že balení vašeho magnézia jen tak někdo nepřehlédne a ještě se vás budou ptát, kde jste ho zakoupili. 

100 % čisté magnézium

Naše sportovní křída je vyrobena ze 100 % čistého uhličitanu hořečnatého neboli magnézia. Žádné přísady, které by mohly snížit účinnost nepřidáváme.

Zabraňuje vzniku vlhkosti

Charakteristickou vlastností je, že zamezuje vzniku potu a udržuje tak ruce suché. Vám se tak bude lépe cvičit i v horkých letních měsících.

Maxi balení 8 x 56 g

Skvělý poměr / cena. S naším MAXI balením si můžete být jisti, že Vám jen tak nedojde. Ještě si od vás budou přátelé  a kamarádi půjčovat.

Neodlepíte ruce od činky

Strong chalk je zárukou pevného a neklouzavého stisku. Však také horolezci, jejichž život závisí na pevném úchopu spoléhají na magnézium. Není tedy nad čím váhat.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Kontaktujte nás!