Akce - 10% Výprodej Doprava ZDARMA

21 bodů do věrnostního systému

Skladem poslední kusy Zboží zašleme dnes (pro objednávky na dobírku do 10:00) nebo po přijetí platby

539 Kč s DPH

Prodaných kusů: 35

599 Kč

60 Kč s DPH (10%)

Přečtěte si článek jak vybrat kettlebell - 8 největších chyb při výběru KB přímo zde

Nejefektivnější a nejsnadnější cesta, jak si doma vypracovat pevnou a sexy postavu

Kettlebell, neboli bulina či girja je tradiční ruská litinová činka vzhledem připomínající kouli s držadlem. Kovový kettlebell díky svému tvaru umožňuje provádět velké množství cviků, které s jinými činkami dělat nelze.

Kettlebell swing je základní cvik s kettlebellem. Díky němu taje podkožní tuk takřka pod očima. Mužům buduje neuvěřitelné množství svalů po celém těle. Jeho cvičením získáváte obrovskou sílu a výbušnost.

Cvičením tureckého get upu s kettlebellem získáte silné a svalnaté břicho a střed těla.

Dřep a mrtvý tah s kettlebellem vytvaruje Vaše svaly na nohou a zpevní zadek. Vaše záda zesílí a přestanou Vás bolet (cvičíte-li se správnou technikou).

Cleany, pressy a trhy (snatche) s kettlebellem mužům budují svalnatá ramena i paže. Ženám je zpevnují. Díky těmto cvíkům získáváte i silná horní záda.

Levně a v pohodlí domova

Také se nemůžete dokopat k chození do fitness? Nejbližší fitko je daleko a dojíždění Vás stojí spousty času a peněz. Potom vstupné do fitness, spočítali jste si někdy, kolik tisíc ročně zaplatíte? Kolik to je za 5 let? Desítky tisíc?

Rozehřejete se a chcete jít cvičit svůj trénink. Náhle ale zjistíte, že jediná osa a klec jsou zrovna zabrané. Musíte tedy čekat, až se uvolní. To neznamená jen další ztrátu času, ale znovu i prochladnutí. Vaše poctivá rozcvička rázem ztratila na významu.

Konečně se dostáváte k nářadí, kam jste potřebovali, a ejhle. Nemají funkční uzávěry. Nemají potřebně odstupňovanou zátěž, což zejména pro ženy může být velký problém. Když už jsme u toho, že jste žena, určitě jsou jedním z důvodů, že nerady navštivujete fitka, i nevyhnutelné pohledy ostatních cvičících.

Po náročném tréninku se těšíte, až ze sebe smyjete pot, ale čeká Vás další úskalí. Nejraději byste se umyli v pohodlí domova, ale místo toho Vás čeká sprchování s ostatními cvičenci ve společných, často ne moc udržovaných umývárnách.

Je tu ale způsob, jak si snadno vypracovat pevnou a sexy postavu doma

Odpadá čas a peníze zbytečně vynaložené na dopravu do fitness. Šetříte tísíce za vstupné do fitka. Odpadá čekání na potřebné náčiní. Vytrácí se pohledy ostatních cvičenců, a tak můžete zahodit stud a cvičit naplno i svou myslí. Hned je cvičení efektivnější a máte z něj lepší pocit. Můžete klidně cvičit bez trička, což se většinou v posilovnách z hygienických důvodů nesmí. Závaží máte jaké jste si zvolili - přesně na míru pro Vás. A snad největší výhodou je odměna v podobě koupele ve Vaší čisté domácí koupelně.

Poznejte StrongGear Kettlebell - Kettlebell stvořený pro nároční trénink

"Jen s těmi nejlepšími pomůckami lze dosádnout nejlepších výsledků nerychleji. Proto jsem vytvořil StrongGear Kettlebell. Kettlebell je vytvořený tak, aby zvládl i ty nejintenzivnější tréninky, které vedou k nejrychleji viditelným výsledkům. Rozměry, materiál a povrchová úprava jsou zvolené tak, aby kettlebell silně a bezpečně seděl v rukou. Také dokonalé vyvážení našich kettlebellů snižuje jejich tendenci k vyklouzávání z rukou.

Pro mne osobně byl právě úchop vždy limitujícím faktorem při cvičení s kettlebellem. Ne, že bych swingování nevydržel kvůli nohám nebo zádům. Vždy mi první odešel úchop." - Ondřej Bašus, majitel StrongGear

StrongGear Kettlebell detailně

1. Kvalitní materiál. Naše KB jsou pouze z kvalitního kovu bez levných příměsí. Nenajdete u nás ani žádný cement, plastové krytky a podobné věci, které vždy znamenají zhoršení kvality KB. Pouze z kvalitního materiálu lze vyrobit KB vysokých kvalit.
2. Jeden odlitek. Už žádný křivý úchop nebo rýhy ze sváru, které Vám zkrvaví ruce při tréninku. Náš KB je perfektně vybalancovaný, váha je rozložena rovnoměrně po celém objemu.
3. Rovná široká základna. Viklá se Váš kettlebell, když ho položíte na zem? To s našimi KB nehrozí. Naše KB mají perfektní rovnou a širokou základnu. To umožňuje cvičit další vélkou škálu cviků.
4. Úchop a povrch. Zde pocítíte největší rozdíl oproti jiným kettlebellům. Náš úchop je velmi příjemný a KB hezky padne do rukou. Má jemnou strukturu, které dobře udrží křídu nebo magnesium, když je potřeba jejich použití, například při velkém pocení.
5. Maximální váhová odchylka do 1%!

Recenze našich zákazníků

Honza, 5. 6. 2016 - hodnocení z heureky: "Perfektní kvalita, rozumná cena. Zatím nejlepší kettlebell, který jsem měl v ruce a věděl, kde ho koupit."

Ověřený zákazník, 15. 12. 2016 - hodnocení z heureky: "Vyborne "padne do rukou" a dobre vypada. Urcite dobry pomer cena/vykon."

Ověřený zákazník, 7. 6. 2016 - hodnocení z heureky: "+ provedení, materiál, povrchová úprava, naprosto rovné dno, barevné značení." " - malinký otřep na jednom místě rukojeti, myslím že nebude vadit." "perfektní nářadí za dobrou cenu"

Prema, 29. 7. 2016 - hodnocení z heureky: "Kvalitní bell. Dobrý kus železa."

Marek Skotnica, 23. 9. 2016 - hodnocení z heureky: "Roztomilá železná kulička."

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

08. 02. 2018, 10:50

Cena
Není jediná známka jakéhokoli poškození, přestože je použitý
Madlo se dobře drží i na snatche a cleany

Nic

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kontaktujte nás!