15 bodů do věrnostního systému

P00018

399 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

ks
Kovový kettlebell s barevným značením, rovnou širokou základnou a optimální tloušťkou madla pro posílení celého těla. Více >>

Přečtěte si článek jak vybrat kettlebell - 8 největších chyb při výběru KB přímo zde

Nejefektivnější a nejsnadnější cesta, jak si doma vypracovat pevnou a sexy postavu

Kettlebell, neboli bulina či girja je tradiční ruská litinová činka vzhledem připomínající kouli s držadlem. Kovový kettlebell díky svému tvaru umožňuje provádět velké množství cviků, které s jinými činkami dělat nelze.

 • Kettlebell swing: Základní cvik s kettlebellem, dokonce bych si dovolil ho nazvat alfou a omegou. Díky němu taje podkožní tuk takřka pod očima. Mužům buduje neuvěřitelné množství svalů po celém těle. Jeho cvičením získáváte obrovskou sílu a výbušnost.
 • Turecký zdvih: Cvičením tureckého zdvihu s kettlebellem získáte silné a svalnaté břicho a střed těla.
 • Dřep a mrtvý tah:  Při pravidelném provádění těchto dvou cviků s kettlebellem si vytvaruje svaly na nohou a zpevníte zadek. Vaše záda zesílí a přestanou bolet (cvičíte-li se správnou technikou).
 • Clean, press a trh (snatch): Poněkud náročnější cviky s kettlebellem budující mužům svalnatá ramena i paže. Ženy dokonale zpevní. Díky těmto cvikům získáváte i silná horní záda a ramena.

Levně a v pohodlí domova

Také se nemůžete dokopat k chození do fitness? Nejbližší fitko je daleko a dojíždění Vás stojí spousty času a peněz. Potom vstupné do fitness, spočítali jste si někdy, kolik tisíc ročně zaplatíte? Kolik to je za 5 let? Desítky tisíc?

Rozehřejete se a chcete jít cvičit svůj trénink. Náhle ale zjistíte, že jediná osa a klec jsou zrovna zabrané. Musíte tedy čekat, až se uvolní. To neznamená jen další ztrátu času, ale znovu i prochladnutí. Vaše poctivá rozcvička rázem ztratila na významu.

Konečně se dostáváte k nářadí, kam jste potřebovali, a ejhle. Nemají funkční uzávěry. Nemají potřebně odstupňovanou zátěž, což zejména pro ženy může být velký problém. Když už jsme u toho, že jste žena, určitě jsou jedním z důvodů, že nerady navštěvujete fitka, i nevyhnutelné pohledy ostatních cvičících.

Po náročném tréninku se těšíte, až ze sebe smyjete pot, ale čeká Vás další úskalí. Nejraději byste se umyli v pohodlí domova, ale místo toho Vás čeká sprchování s ostatními cvičenci ve společných, často ne moc udržovaných umývárnách.

Je tu ale způsob, jak si snadno vypracovat pevnou a sexy postavu doma

Odpadá čas a peníze zbytečně vynaložené na dopravu do fitness. Šetříte tisíce za vstupné do fitka. Odpadá čekání na potřebné náčiní. Vytrácí se pohledy ostatních cvičenců, a tak můžete zahodit stud a cvičit naplno i svou myslí. Hned je cvičení efektivnější a máte z něj lepší pocit. Můžete klidně cvičit bez trička, což se většinou v posilovnách z hygienických důvodů nesmí. Závaží máte jaké jste si zvolili - přesně na míru pro Vás. A snad největší výhodou je odměna v podobě koupele ve Vaší čisté domácí koupelně.

Poznejte StrongGear Kettlebell - Kettlebell stvořený pro náročný trénink

Jen s těmi nejlepšími pomůckami lze dosáhnout nejlepších výsledků nejrychleji. Proto jsem vytvořil StrongGear Kettlebell. Kettlebell je vytvořený tak, aby zvládl i ty nejintenzivnější tréninky, které vedou k nejrychleji viditelným výsledkům. Rozměry, materiál a povrchová úprava jsou zvolené tak, aby kettlebell silně a bezpečně seděl v rukou. Také dokonalé vyvážení našich kettlebellů snižuje jejich tendenci k vyklouzávání z rukou.

„Pro mne osobně byl právě úchop vždy limitujícím faktorem při cvičení s kettlebellem. Ne, že bych swingování nevydržel kvůli nohám nebo zádům. Vždy mi první odešel úchop." - Ondřej Bašus, majitel StrongGear

Kettlebell

Jeden odlitek

Už žádný křivý úchop nebo rýhy ze sváru, které Vám zkrvaví ruce při tréninku. Náš KB je perfektně vybalancovaný, váha je rozložena rovnoměrně po celém objemu.

Kettlebell

Rovná široká základna

Viklá se Váš kettlebell, když ho položíte na zem? To s našimi KB nehrozí. Naše KB mají perfektní rovnou a širokou základnu. To umožňuje cvičit další velkou škálu cviků.

Kettlebell

Barevné kroužky

Každý z našich kettlebellů má na svém těle uvedenou hmotnost, jak v kilogramech, tak v librách. Zároveň na madle naleznete dva barevné kroužky, značící hmotnost. Díky tomu nebudete příště ztrácet čas hledáním kettlebellů, ale budete vědět po kterém sáhnout.

Kvalitní materiál

Naše KB jsou pouze z kvalitního kovu bez levných příměsí. Nenajdete u nás ani žádný cement, plastové krytky a podobné věci, které vždy znamenají zhoršení kvality KB. Pouze z kvalitního materiálu lze vyrobit KB vysokých kvalit.

Úchop a povrch

Zde pocítíte největší rozdíl oproti jiným kettlebellům. Náš úchop je velmi příjemný a KB hezky padne do rukou. Má jemnou strukturu, které dobře udrží křídu nebo magnesium, když je potřeba jejich použití, například při velkém pocení.

Dokonale vyvážený

Maximální váhová odchylka je u všech našich kettlebellů do 1%! Kettlebelly jsou dokonale váhově vyvážené a váha uvedená na výrobku odpovídá skutečnosti.

Optimální tloušťka madla

Levné nekvalitní Kettlebelly zpravidla mívají hodně tlusté madlo, které se velmi špatně drží. Při cvičení s tlustým madlem je vyšší riziko vyklouznutí KB z ruky. Naše madla mají optimální průměr úchopu, který ocení muži i ženy.

7 důvodů proč zařadit kettlebell do svého tréninku

Hlavní propagátor a otec Kettlebellu Pavel Tsatsouline (bývalý instruktor ruských speciálních sil a zakladatel Strong First) prohlásil: „Cvičení s kettlebellem je náročné. Zatěžuje srdce, svaly, prostě všechno. Proto cvičte, hýbejte se a neseďte u televize jinak budete pořád unavení".

 1. Funkční trénink založený na přirozeném pohybu
 2. S jedním KB odcvičíte silový trénink, ale i kardio
 3. S KB posílíte celé tělo a spálíte nechtěný tuk
 4. Snižuje riziko zranění a zvyšuje kloubní pohyblivost
 5. Cvičení s KB je zábavné a pestré, nikdy není nudné
 6. Šetří Váš čas a přináší rychlé výsledky
 7. Cvičit můžete kdykoliv a kdekoliv, nepotřebujete žádné speciální pomůcky

Recenze našich zákazníků

 • Honza, 5. 6. 2016 - hodnocení z heureky: "Perfektní kvalita, rozumná cena. Zatím nejlepší kettlebell, který jsem měl v ruce a věděl, kde ho koupit."
 • Ověřený zákazník, 15. 12. 2016 - hodnocení z heureky: "Vyborne "padne do rukou" a dobre vypada. Urcite dobry pomer cena/vykon."
 • Ověřený zákazník, 7. 6. 2016 - hodnocení z heureky: "+ provedení, materiál, povrchová úprava, naprosto rovné dno, barevné značení." " - malinký otřep na jednom místě rukojeti, myslím že nebude vadit." "perfektní nářadí za dobrou cenu"
 • Prema, 29. 7. 2016 - hodnocení z heureky: "Kvalitní bell. Dobrý kus železa."
 • Marek Skotnica, 23. 9. 2016 - hodnocení z heureky: "Roztomilá železná kulička."

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Informace k ceně
Uvedená cena platí za jeden kus kettlebellu, nikoliv pár.
Váha
4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg, 12 kg, 14 kg, 16 kg, 18 kg, 20 kg, 24 kg, 28 kg, 32 kg, 36 kg

Skvěle se drží, má super povrchovku
Rovný spodek kettlebellu nepoškrabe podlahu
Bez svárů a nerovností na úchopu

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Výborné zpracování, rovné dno (perfektně sedí na podlaze a nepoškrábe jí), šířka madla přesně do ruky. Celkově poměr cena/kvalita je vynikající. více

Nevím skutečně o ničem

Pomohla Vám tato recenze? Ano (1) Ne (0)

Kvalitní zpracování, hezký design, barevné odlišení váhy.

Nenašel jsem.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

čistá, souměrná, pravidelná, hladká, prostě kvalitní železná koule.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Velmi dobra kvalita, velmi dobry pristup predajcu

Par kusov bolo jemne odretych ale pristup predajcu to vynahradil

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kettlebell má perfektný náter, ktorý sa šmýka len minimálne a neobíja sa. Výborne sa drží a perfektne sa s ním pracuje tvar rúčky aj bellu je veľmi do ... více

Malé hmotnosti majú jemnejší náter, rýchlejšie sa poobíjala farba z nich.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Rovné dno, madlo bez otřepů a svárů. Super bell.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kvalitní povrchová úprava ,rovné dno ,perfektní vyvážení.
Začínal jsem na Spartanu ale StrongGear je proti němu špička.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (1) Ne (0)

Velmi dobrý litinový kettlebell, dlouho jsem vybíral a nelituji. Pěkná povrchovka, dobře opracovaný.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (1) Ne (0)

V pohodě kettlebell, dobře se drží, dobře se s ní cvičí, pěkná povrchová úprava, doporučuji.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

kvalitní, bez "švů", dostatečně široké, pohodlné madlo, hladké dno = parkety nepoškrábe

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kettelbells jsou perfektní. Rychlý nákup i doprava. Bezproblémová komunikace. Moc díky.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (1) Ne (0)

Kvalitní zpracování, příjemný povrch, minimální odchylka váhy u kettlbells. Rychlé dodání.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Najkvalitnejšie kettlebell na trhu, viac k tomu nie je čo dodať.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (1) Ne (0)

- šířka madla akorát do ruky
- kvalitně potažený kov, bez kazu či hrbolků
- barevné rozlišení velikostí

nic

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Skvelý prístup a skvele služby. Ďakujem velmi pekne :)

Žiadne :)

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Výborné celkové zpracování a odolný povrch

Nenašel jsem

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

dobre sa drzi v ruke, kvalitné opracovanie, kompaktne rozmery, bez nerovnosti, neposkriabe podlahu

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kvalitné spracovanie, najlepšie kettlebelly na trhu, profesionálne jednanie...

žiadne

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Velmi kvalitní provedení, dobře padne do ruky a nedře. Během pár týdnů pravidelného tréninku krásně zpevní postavu!

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Perfektní kettlebell s ideálním poměrem výkon/cena. Má skvělý úchop, který neklouže, naprosto rovný spodek a váha odpovídá tomu, co je vyryto na bell. ... více

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kvalitní koule za dobrou cenu :-).

Žádné jsem nenašel.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Ženy na tréninku jásaly nadšením :D

prý ho budou zvedat ve třech :D žádné zápory bezva koule :)

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Dobrý materiál a tvar příjemný pro úchop.

Nic.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Cena/výkon bez konkurence
Dobrá povrchovka, přesná váha, dobré rozměry

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Super kvalita, vyvážené s ideální vzdáleností mezi rukojetí.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Dobré zpracování bez vyčnělků na madle
Váhy 28, 36kg

Nic

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Skvela kettlebell. Vyborny tvar aj povrchova uprava.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Skvely grip, vyborna struktura zeleza, ziadne chyby.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

výborný povrch a vyváženost

oproti RKC malinko tlustší madlo (u 40KG), naopak výrazně užší (16kg)

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Dobre odvedená práca na kvalitnom kuse železa. Najlepšia voľba, v každom smere spĺňa aj najnáročnejšie požiadavky :)

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Další
Komentáře

Vít Hendrych

dobrý den mám syna 8 let rozhodl se po svátcích udělá něco se svojí postavou jaký kettlebell by pro něj byl vhodný? a případně pro mě oba jsme začátečníci a já ho v tom nenechám samotného..
Díky za odpověď

Další
Kontaktujte nás!