Doprava ZDARMA

99 bodů do věrnostního systému

P00007

2 490 Kč s DPH

Není skladem Brzy opět naskladníme

Je určena pro vzpírání juniorů a nácvik techniky. Tato olympijská osa s hmotností 10 kg se také hojně využívá pro nácvik techniky u žen – tyč má průměr úchopu 25 mm, právě stejně jako dámská olympijská osa. Více >>

Myslete na naše začínající sportovce

Každý z nás jednou začínal. Určitě vzpomínate jak moc těžké bývá zapadnout do nového, ocelí nablýskaného prostředí. Usnadněte mladým sportovcům začátek jejich kariéry a věřte, že oni Vám to vrátí. Naše Juniorská osa je skutečným zázrakem, který ocení každy nováček. Vyjděte z řady a nabídněte jim pomocnou ruku.

Juniorská olympijská osa má stejný průměr i délku úchopové části jako jako dámské osy. Ale váží o 5 kg méně. Tato kombinace má hned několik výhod:

  • Skvěle se hodí na nácvik techniky cviků
  • Je výborná pro rozehřátí před cvičením
  • Idální pro trénink po zranění 
  • Skvělá na regenerační cvičení
  • Umožnuje cvičit doplňkové cviky s menší zátěží než 15 kg. 15 kg ženy na většinu doplňkových cviků nezvládnou.
  • Ideální pro začátečníky
Juniorská osa

Pozinkovaný povrch

Povrch úchopové části Juniorské osy je potažen tmavým zinkem. Za rukávy v místě pro naložení kotoučů se nachází světlý zinek. Osa tak nejen skvěle vypadá, ale navíc je ochráněna proti korozi.

Juniorská osa

Stylové čepičky

Stylové čepičky na koncích, označují typ a hmotnost osy. Hned tak přesně víte s jakou osou máte tu čest.

Juniorská osa

Kuličková ložiska

2 kuličková ložiska umožňují hladkou a plynulou rotaci rotaci rukávů osy. Nemusíte tak mít strach, že by se Vám kotouče při cvičení začaly nechtěně protáčet nebo, že byste si zranili zápěstí.

Kvalitní ocel

Osa je vyrobená z kvalitní oceli mající nosnost 90 kg. Osa také málo pruží, takže se Vám nebude houpat při dřepech a benchpressu. Čím více stability, tím více zvednete. Také se nemusíte bát, že byste osu mohli ohnout.

Průměr nakládací části 50 mm

S tímto průměrem můžete na Technickou osu naložit veškeré standardní olympijské kotouče, které máte ve vaší posilovně. Nemusíte tak pořizovat žádné nové nebo speciální kotouče pro tento průměr nakládací části. Je skutečně univerzální.

25 mm průměr úchopu

Skutečně nejlepší průměr úchopu pro naše začínající sportovce. Menší průměr umožní dokonale pevné obejmutí celé osy. Věřte, že tuto osu ocení leckterá žena a dívka.

Jemné vroubkování s IWF značením

Přesné vroubkování je výsledkem, že osa sedí pevně v rukou a nic Vás neřeže. Na ose jsou laserem vyznačeny rozměry podle IWF (dva kroužky 91 cm od sebe.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Váha
10 kg
Typ osy
Juniorská
Nosnost
90 kg
Použití osy
Lehké olympijské vzpírání, Doplňkové cviky, Nácvik techniky
Délka
170 cm
Průměr úchopu
25 mm
Délka úchopu
131 cm
Průměr nakládací části
50 mm
Délka nakládací části
18 cm
Značení osy
IWF
Středové vroubkování
Bez vroubkování
Povrchová úprava úchopu
Černý zinek
Povrchová úprava nakládací části
Světlý zinek
Ložiska
2 kuličková ložiska
Kontaktujte nás!