(1)

Doprava ZDARMA

51 bodů do věrnostního systému

P00086

1 290 Kč s DPH

Skladem poslední kusy Zboží zašleme dnes (pro objednávky na dobírku do 10:00) nebo po přijetí platby

ks
Masivní pár ocelových držáků, s ochranným oplastováním, odolnou povrchovou úpravou umožňující snadné a bezpečné uchycení os. Více >>

Snadné a bezpečné odložení činky za všech okolností

Masivní pár ocelových držáků na činku pro snadné a bezpečné uložení velké činky. Laserem vyřezávaná ocel je zárukou vysoké nosnosti a stability Vaší osy. Oba držáky jsou pokryty odolnou práškovou barvou proti korozi a poškrábání. Kromě toho jsou vnitřní strany chráněny oplášťováním. Maximální nosnost tohoto produktu je stanovena na 600 kg, takže lze zatížit vskutku extrémní hmotností. Držáky lze snadno připojit ke všem klecím a stojanů, jejichž jekly mají 80 x 80 mm s otvorem pro uchycení 17 mm. Hmotnost cca 5 kg a minimalistický tvar umožnuje manipulaci pouze jednou rukou. Tudíž připevnění k vaší konstrukci je skutečně snadné a rychlé.

Džák na osu

Ochranné oplastování

Oplastování nejen, že chrání vaše osy, ale zároveň tlumí vibrace a zvuky.

držák na osu - bezpečnostní vystupy

Zvýšené bezpečnostní zarážky na koncích

Zvýšené bezpečnostní zarážky zabraňují vypadnutí osy z držáků, což je nesmírně důležité při pokládání osy s větší hmotností, kde hrozí její odskočení.

Bezpečnostní zarážky - J-cup

Snadné uchycení

Úchyt typu J-cup umožnuje snadné, rychlé, ale především pevné uchycení držáků ke klecím a stojanům.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670206. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Barva
Černý
Bezpečnostní zarážky
Ano
Materiál
Ocel
Nosnost
600 kg
Obsah balení
1 pár držáků
Ochranné oplastování
Ano
Odolná povrchová úprava
Ano
Úchyt typu J-cup
Ano
Váha
5 kg / pár
Vhodně ke všem typům našich Power racků a Squat standů
Ano, Jekl 80 x 80 mm, s průměrem otvoru 17 mm
Vhodné pro všechny průměry os
Ano
Kontaktujte nás!