(18)

-30%

50 bodů do věrnostního systému

P00165-4

1 259 Kč s DPH

1 799 Kč s DPH

30% (540 Kč s DPH)

Upřesněte výběr produktu
ks

Uvedená cena platí za kus kotouče, nikoliv pár.

Není skladem Brzy opět naskladníme
Kde ostatní kotouče končí, StrongGear bumper kotouče se teprve zahřívají. Jedná se o kotouče druhé jakosti. Více >>

2. Jakost

Všechny naše kotouče prochází striktní kontrolou. Kotouče, které kvalitou nevyhovují, dáváme stranou. Občas se při výrobě kotoučů něco nepovede. Může být špatný odstín barvy, kotouč může mít větší váhodou odchylku, nebo třeba nějaký škrábanec, ťukanec, nerovnost či bouličku (vzduchová bublina). Občas je ocelový kroužek nepostřehnutelně mimo střed. Někdy je špatně logo. Nejčastější problém u barevných kotoučů však bývají černé šmouhy. Tyto kotouče dáváme stranou a jednou za čas je vyprodáváme se slevou.

Většina nedostatků nemá vliv na životnost kotouče. Některé nedostatky jako ocelový kroužek mimo střed, nerovnost či boulička, uberou kotouči několik % z jeho životnosti. I tak naše kotouče 2. jakosti předčí svou odolností naprostou většinu bumper kotoučů na trhu. Jen to udělají za nižší cenu.

Kotouče mohou mít různá loga nebo mohou být bez loga. Na fotce jsou naše kotouče 1. jakosti. Každý kotouč je unikátní a není možné je vyfotit všechny.

Níže popis kotoučů 1. jakosti:

Kde ostatní kotouče končí, StrongGear bumper kotouče se teprve zahřívají

Obyčejné bumper kotouče se dělají z recyklované pryže a z levných plastových směší. Takové kotouče vydrží od 3 000 do 15 000 dopadů. Trh je takovými nekvalitními levnými kotouči přehlcen.

Bohužel, pak to také ve fitkách dle toho vypadá. Kotoučům začínají vypadávat středy, ohýbají se a po čase se začnou úplně rozpadat. Majitelé fitness zakazují lidem házet s osou naloženou takovými kotouči, a nevědomky si tak odrazují klienty a přichází o spousty peněz. Nechte naše kotouče stát se dokonalým partnerem Vašich klientů při tréninku.

Poznejte StrongGear bumper kotouče - nejodolnější kotouče

StrongGear bumper kotouče jsou zárukou prvotřídní kvality a spokojenosti klientů Vaší posilovny. Spojte své jméno s naší značkou a vsaďte na nekompromisní kvalitu našich produktů. 

10, 15, 20 a 25 kg kotouče jsou testované na 30 000 dopadů z výšky 250 cm na 2 cm tlustou gumu. 5 kg kotouče vydrží minimálně 5 000 takových dopadů - obyčejné 5 kg kotouče nemůžete házet na zem vůbec (za 5 kg kotouči nesmí být naložené jiné kotouče s menším vnějším průměrem než 45 cm - např. malé 2,5 kg či 1,25 kg kotoučky).

Černé bumper kotouče

Jeden jako druhý

Všechny bumper kotouče (i 5 kg) mají vnější průměr 450 mm a skvěle vypadající černou barvu. Z dálky byste mezi nimi nepoznali rozdíl.

Černé bumper kotouče

Ocelové jádro

Zpevňující kroužek ve středu kotouče je vyroben z nerezové oceli, zároveň umožňuje velice pohodlné a rychlé nasazení a sundání kotoučů.

Černé bumper kotouče

50 mm průměr otvoru

Nejuniverzálnější a také jediný oficiální rozměr mezinárodních federací. Naše kotouče jsou tak skvělou tréninkovou volbou.

Minimální odskok

Bumpery mají minimální odskok (bounce), aby cvičení bylo bezpečnější. Naše bumpery jsou užší, na činku tak můžete naložit až 270 kg nebo i více (při použití 25 kg kotoučů).

Váhově vyvážené

Všechny naše kotouče jsou dokonale váhově vyvážené maximální možná odchylka činí 0,5%. Hmotnost, která je uvedená na kotouči je ta kterou skutečně zvedáte.

Pryž nejvyšší jakosti

Kvalitní zahušťovadla zaručují kompaktní směs, která se nedrolí, a tak nehrozí odpadnutí středového ocelového kroužku. Naše kotouče neobsahují žádný plast (PVC).

Extrémně odolné

Naše 10, 15, 20 a 25 kg kotouče vydrží minimálně 30 000 dopadů. Dokonce i 5 kg StrongGear kotouče vydrží několik tisíc dopadů a to jiné značky kotoučů nezvládají.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Barva
Černý
Informace k ceně
Uvedená cena platí za jeden kus kotouče, nikoliv pár.
Materiál
Ocelový kroužek - pryž nejvyšší jakosti
Mechanicky kalibrovaný
Ano
Průměr kotouče
5 kg - 45 cm, 10 kg - 45 cm, 15 kg - 45 cm, 20 kg - 45 cm, 25 kg - 45 cm
Průměr otvoru
50 mm
Tloušťka kotouče
5 kg - 27 mm, 10 kg - 46 mm, 15 kg - 60 mm, 20 kg - 71 mm, 25 kg - 80 mm
Typ kotouče
Tréninkový
Váha
5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg, 25 kg

Stav kotoucu 2. jakosti je naprosto v poradku. Cena privetiva. Doufam, ze vydrzi :).

Zatim zadne.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

5, 10, 15, 20 kg bumper kotuce s presnou vahou, odchylka maximalne 0.1 kg
nato, ze sa jedna o 2. triedu, tak na niektorych kotucoch su vizualne ... více

25 kg kotuce vazia 24.3 kg (na 2. triedu asi ok)

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Člověk by ani nepoznal, že se jedná o 2. jakost.
Super, dostačující !

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Vzhľadom na cenu som s prevedením spokojný.

Povrchové “poškodenia” niesú prakticky ani viditeľné a nepredstavujú problém.

Zápach gumy, ktorý sa ale časom zmierni, no prvé dni mi z toho bola cítiť celám budova.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Kvalita za rozumnou cenu. Na některých kotoučích vůbec není znát 2. jakost.

Zatím jsem žádné zápory neobjevila a myslím, že ani neobjevím.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

různé značky s lehkou vadou, ale pořád velice dobrá kvalita která odpovída cenně

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Další
Kontaktujte nás!