Představujeme vám svět macebelleů, posilovacích kladiv a clubbellů – jedinečných silových nástrojů pro revoluci ve vašem tréninku!

Macebell je tradiční posilovací nástroj s dlouhou rukojetí a kulatým závažím na konci. Jedná se o vynalézavou pomůcku pro intenzivní trénink celého těla. Podobně jako Macebell i Club bell má svůj původ ve steré perské válečné zbrani. Jedná se o závaží ve tvaru baseballové pálky, které rozvíjí celé vaše tělo prostřednictvím přirozených pohybů. Posilovací kladivo, často označované jako "hammer", je perfektním nástrojem pro trénování síly a výbušnosti. Kovové kladivo dokonale oživí vaše tréninky.

Tyto silové nástroje vám poskytují funční trénink, který simuluje pohyby z běžného života či sportovních disciplín. Pomáhají zlepšit pohybové vzorce, zvyšují výdrž a jsou skvělým způsobem, jak vybudovat svalovou hmotu. Umožňují provádění široké škály cviků zaměřených na zlepšení celkové síly, flexibility, koordinace a kondice. 

Přidejte do svého tréninkového arzenálu něco z naší nabídky a užijte si sílu, flexibilitu a výbušnost, kterou tyto nástroje nabízejí!