Rychlé info Doprava ZDARMA
Lezecké lanoLezecké lano

Lezecké lano

Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem poslední kusy
od 940 Kč
od 776,86 Kč bez DPH

Posilovací lana, často označovaná také jako battle ropes, jsou univerzálním fitness nástrojem, který umožňuje provádět celou řadu cviků zaměřených na zlepšení síly, vytrvalosti a celkové kondice.

Naše posilovací lana jsou vyrobená z vysoce kvalitního a odolného nylonu, díky čemuž mají dlouhou životnost. Díky různým délkám a tloušťkám, které nabízíme, si u nás najde to pravé lano každý, ať už jste začátečník nebo pokročilý sportovec.

Posilovací lana umožňují intenzivní celotělový trénink, který posiluje svaly, zlepšuje kardiovaskulární kondici a pomáhá spalovat kalorie. Dále díky velké variabilitě cviků, které s lany můžete provádět, výrazně přispívají k rozvoji funkční síly a flexibility. Navíc jsou lana jednoduchá na použití a velmi přenosná, můžete si s nimi tedy zacvičit prakticky kdekoli.

Naše lezecká lana jsou navržena s ohledem na bezpečnost, výkon a odolnost, aby vám umožnila trénovat s pocitem jistoty a bezpečí. Lezecká lana lze např. pověsit ke stropu a lézt nahoru a dolu, můžete je využít například i k tahání saní či k dalším aktivitám. Jsou vyrobená z vysoce kvalitních materiálů, které vynikají odolností proti opotřebení a zaručují dlouhou životnost lana.