Rychlé info AKCE -16% Doprava ZDARMA
StrongBike ProStrongBike Pro

StrongBike Pro

Počet hvězdiček je 4 z 5
Skladem poslední kusy
15 870 Kč 18 880 Kč
13 115,70 Kč bez DPH

Kardio stroje jsou populární cvičební nástroje, které umožňují zlepšit kardiovaskulární kondici a zároveň spalovat kalorie. Pokud hledáte účinný způsob, jak si zlepšit fyzickou kondici a k tomu také zdraví, kardio tréninky jsou tou pravou volbou. V následujících řádcích se podíváme na nejpopulárnější typy kardio přístrojů a jejich výhody.

Běžecký pás je jedním z nejoblíbenějších kardio strojů. Umožňuje vám totiž běhat v rámci tréninku přímo v posilovně, bez nutnosti přejíždět z gymu někam do lesa. Běh na pásu navíc představuje méně náročný pohyb než běhání venku, což znamená, že můžete běžet déle a s nižším rizikem zranění. Pás vám také ukazuje veškeré informace o vašem běhu pomocí vestavěných monitorů tepové frekvence, rychlosti a vzdálenosti, takže si svůj trénink dokážete mnohem lépe rozplánovat a vyhodnocovat jeho výsledky.

Veslovací trenažéry jsou skvělými kardio stroji, které umožňují procvičit svaly po celém těle. Veslování pomáhá zlepšit funkce srdce a plic, zároveň posiluje svaly zad, ramen a břicha – stačí se podívat na internet, jak vypadají veslaři, a možná uznáte, že tento pohyb má něco do sebe. Při cvičení simulujete pohyb veslování, který díky systému závaží dokonale imituje opravdové veslování na vodě. Pohyb na tomto typu trenažéru je navíc velice plynulý a nedochází při něm k žádným nárazům, takže výrazně šetří klouby.

Dalším strojem na cvičení kardia jsou rotopedy, které určitě dobře znáte. Tyto kardio stroje umožňují cvičit s pomocí jízdního kola, které je umístěno na pevném rámu. Takže pokud chcete zažít pocit jízdy na kole i z pohodlí vaší posilovny, stačí nasednout na sedadlo, chytit řídítka a začít šlapat. Rotopedy mají stejně jako ostatní kardio stroje displeje, které ukazují rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a další užitečné informace, díky kterým dotáhnete svůj trénink k dokonalosti.

Běžkařské trenažery pak potěší zejména příznivce zimních sportů, které nebaví čekat na sníh a chtějí se udržovat v kondici svou oblíbenou činností po celý rok. Procvičíte na něm zejména svaly v oblasti nohou, zad a břicha. Při používání běžkařského trenažeru je důležité správně nastavit výšku a šířku válečků, aby se výsledný pohyb co nejvíce přiblížil skutečnému lyžování. Nastavení sklonu také umožňuje uživatelům stroje simulovat různé terény a třeba se tak připravovat na různé druhy tratí.

Ve StrongGearu nabízíme všechny tyto typy, a to se ví, že naši specialisté vybírají jen ty nejlepší varianty na trhu. Masivní ocelové konstrukce, které nabízí maximální stabilitu, pevnost a odolnost, jsou u nás samozřejmostí. Stejně jako široké možnosti individuálního nastavení ergonomických sedadel i dalších částí všech kardio strojů. Najdete na nich taky pogumované části, které zabraňují klouzání úchopu – díky nim se tak do tréninku budete moci opřít se vší vervou.

Ať už si vyberete běžecký pás, rotoped, veslovací trenažer či ten běžkařský, ve StrongGearu nešlápnete vedle. Prohlédněte si naši nabídku a dopřejte si to nejlepší pro vaší fyzičku!