Jednoruční činky jsou oblíbeným posilovacím nástrojem v každé posilovně. Jsou vhodné do každého fitness centra, neboť pro ně rozhodně najde využití jak zkušený fitness master, tak i úplný začátečník.

Praktický fitness doplněk pro jednoduché posilování

Jednoruční činky jsou praktickým fitness doplňkem určeným k posilování v posilovně i v pohodlí domova. Jejich velkou výhodou je, že oproti posilovacím strojům zaberou minimum místa a jsou také okamžitě připraveny k použití. Činky jednoručky jsou skvělou volbou nejen k posilování rukou, ale i dalších partií, jako jsou prsa a horní oblast zádových svalů. Jsou nedílnou součástí každé profesionální posilovny.

Jednoručky k efektivnímu posílení nejen oblasti rukou a zad

Jednoručky jsou jednoznačným řešením k efektivnímu posílení rukou a horní části zad. Cvičení s nimi je vhodné nejen pro nabrání svalové hmoty, ale také ke zhubnutí a zpevnění paží. Jsou i ideálním nástrojem k tréninku bojových sportů. Jejich velkou výhodou je ohromná variabilita, nabízejí skutečně široké spektrum použití a cviků. Jistě u nich také oceníte možnost nastavení hmotnosti.

Univerzální řešení pro každého fitness nadšence 

Jednoruční činky jsou univerzálním řešením pro každého, a to jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Výborně se hodí pro kulturisty, fitness nadšence i pro každého, kdo chce zlepšit svou fyzickou kondici. Pokud chcete posílit horní část těla, jsou pro vás jednoručky to pravé. Posílíte s nimi ruce, záda, prsa i ramena. U jednoruček navíc můžete vybírat ze dvou variant. První je systém, kdy je na činku požadovaná váha nasunuta v podobě závaží. Druhou možností jsou činky, které mají pevně danou hmotnost, a žádná závaží se na ně nenakládají.