Rychlé info Doprava ZDARMA
Gumová podlaha vzpěračská Puzzle do posilovny TRUESTEELVzpěračská platforma do posilovny Puzzle TRUESTEEL

Vzpěračská platforma

Počet hvězdiček je 5 z 5
Vyprodáno
19 880 Kč
16 429,75 Kč bez DPH

Při vytváření dokonalého sportovního prostředí je podlaha často přehlíženým, ale klíčovým prvkem. Podlaha do posilovny je mnohem více než jen estetický doplněk - je to základní kámen, který ochrání jak vaše vybavení, tak vaše tělo. Podlahy do posilovny jsou speciálně navržené povrchy, které mají schopnost odolávat nárazům, tlumit zvuky a poskytnout bezpečné a stabilní prostředí pro cvičení.

Tlumící vlastnosti podlahy snižují hluk při cvičení, což je obzvláště užitečné v domácích posilovnách nebo ve vícepodlažních budovách. Podlahy do posilovny jsou navrženy tak, aby byly odolné vůči vlhkosti a snadno se čistily, což vám ušetří čas a energii. Navíc antiskluzový povrch podlah do posilovny minimalizuje riziko úrazů spojených s kluzkým povrchem.

Hlavní dva typy podlah využívaných v posilovnách jsou pěnové tatami a gumová podlaha.  Povrch žíněnek tatami zajišťuje měkkost a pružnost, což chrání vaše klouby a svaly před nárazy a zraněními. Tatami je výrazně měkčí než gumové podlahy, ale je méně odolná. Gumové podlahy výborně odolávají i při dopadech těžkých činek, jsou vhodné pod těžké stroje do posilovny.