Seated Biceps Curl Machine - Colour: Black

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (1)Rating value is 5 of 5
2458 points to the loyalty system

Professional Biceps Curl machine for building large and strong biceps. Its main advantages include an ergonomic EZ grip, an adjustable seat, weight loads of up to 90 kg, easy handling... More

Manufacturer: TRUESTEEL Product code: NM0017-1 Shipping and Payment

2458 € incl. VAT

Specify product selection
Variant does not exist
Sold out Watch availability - Soon back in stock

Professional Biceps Curl machine for building large and strong biceps. Its main advantages include an ergonomic EZ grip, an adjustable seat, weight loads of up to 90 kg, easy handling... More

Manufacturer: TRUESTEEL Product code: NM0017-1 Shipping and Payment

Trénink bicepsů i pro ty nejnáročnější

Chodí do posilovny někdo, kdo by nechtěl mít silné a vyrýsované bicepsy? Pokud ano, ještě jsme o něm neslyšeli. Velké a silné bicepsy nejen dobře vypadají - jsou také klíčové pro zdraví a výkon vašich ramen a zad. Vytrénované bicepsy zvyšují výkon v silových sportech a usnadňují provádění řady dalších cviků.

Cvik Biceps Curl pomáhá s regenerací a rehabilitací zranění svalů rotátorové manžety, které umožňují pohybovat rameny v celém rozsahu. Dále cvik podporuje správnou funkci svalů udržujících stabilitu ramen.

Nastavitelné sedadlo umožňuje pohodlný trénink sportovcům všech možných výšek, a ergonomicky zakřivené rukojeti vám zajístí maximální komfort v plném rozsahu pohybu. Stroj je opatřen protiskluzovými podložkami, které nejen chrání Vaši podlahu, ale zároveň také zajišťují při cvičení stabilitu.

Zátěž až 90 kg

Stroj disponuje svou sadou závaží o hmotnosti 90 kg. Zátěž můžete regulovat a posouvat tak svá osobní maxima na vyšší úroveň.

Nastavitelná výška

Velkou předností je nastavitelná výška sedadla. Díky tomu si přizpůsobíte trénink Vašim konkrétním potřebám.

Bytelná konstrukce

Při výrobě tohoto stroje byl kladen maximální důraz na detail zpracování. Je vysoce stabilní a odolný i vůči velké zátěži v komerčním fitness centru. 

Ergonomický EZ úchop

Ergonomické zakřivení EZ rukojeti Vám při cvičení na stroji zajistí přirozenější úchop, sníží zbytečné přetěžování zápěstí a dodá vyšší komfort při opakování.

Protiskluzové podložky

Maximálně stabilní stroj je Vám k ničemu, pokud Vám na zemi ujíždí. Proto má náš stroj Biceps Curl protiskluzové podložky, které zabrání pohybu po zemi.

Pohodlné sedadlo

Pohodlné sedadlo vám díky kvalitnímu čalounění zajistí při cvičení potřebný komfort a pocit jistoty.

Hlavní výhody stroje na biceps Biceps Curl:

  • maximálně účinné posílení bicepsů
  • ergonomický zakřivený úchop
  • nastavitelné sedadlo
  • bytelná konstrukce z kvalitní oceli
  • zátěž až 90 kg
  • možnost barevného provedení na míru
  • snadná manipulace
  • protiskluzové podložky
  • 100 % uspokojení ze cvičení
  • vhodný do všech fitness zařízení

Tento produkt lze objednat v jakémkoli barevném provedení dle vašich individuálních preferencí.

Pozn. Pro zachování maximální funkčnosti a bezpečnosti zůstanou bez zabarvení některé funkční prvky, jako např. šrouby a ložiska.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameters
Length 140 cm
Material Steel
Durable finish Yes
Antislip pads Yes
Width 71 cm
Weight 193.5 kg
Height 170 cm