Bent Over Row Bench - Colour: Custom color

1088 points to the loyalty system

Bent-Over Rows are an incredibly effective back strengthening exercise. Our Bent-Over Row bench is designed for maximum gains in muscle mass and back strength. The bench comes with a special bar, it also has a built-in adjustable dumbbell and bar holder, an adjustable footrest... More

Manufacturer: TRUESTEEL Product code: NM0015-2 Shipping and Payment

1088 € incl. VAT

Specify product selection
Variant does not exist

For Order - We will contact you regarding the delivery date
pcs

Bent-Over Rows are an incredibly effective back strengthening exercise. Our Bent-Over Row bench is designed for maximum gains in muscle mass and back strength. The bench comes with a special bar, it also has a built-in adjustable dumbbell and bar holder, an adjustable footrest... More

Manufacturer: TRUESTEEL Product code: NM0015-2 Shipping and Payment

Dopřejte svým zádům to nejlepší

Lavice na přítahy Bent-Over Row je navržena tak, aby Vám poskytovala optimální polohu pro bezpečné a efektivní posílení zádových svalů. Cvik Bent-Over Row primárně působí na široký sval zádový, střední a dolní trapéz, zadní deltoidy a kosočtvercové svaly. Navíc Bent-Over Rows vyžadují značnou sílu a stabilitu ostatních svalů zadního řetězce. Protože procvičují i některé svaly hlubokého stabilizačního systému páteře, zařazení tohoto cviku do tréninkového programu může pomoci zmírnit chronické bolesti dolní části zad.

Při výrobě této lavice byl kladen důraz na precizní zpracování a kvalitu materiálů - proto má mimořádně bytelnou konstrukci a ergonomický design. Mimořádný tréninkový zážitek Vám zajistí nastavitelná výška opěrky nohou, nastavitelný držák na osu a jednoručky a osa speciálně navržená pro tuto lavici.

Speciální osa

Velkou předností této lavice je speciální osa s přídavnými rukojeťmi. Osu tak můžete pohodlně zvedat z předklonu na lavici.

Nastavitelná opěrka nohou

Náš Bent-Over Row umožňuje snadno a rychle měnit nastavení výšky opěrky na nohy. Díky tomu si přizpůsobíte trénink Vašim konkrétním potřebám.

Bytelná konstrukce

Lavice je vyrobena z kvalitní oceli, která dodává konstrukci odolnost i při vysoké zátěži. 

Pohodlná opěrka

Na základě doporučení vrcholových sportovců byla vytvořena příjemně tvrdá protiskluzová opěrka. Díky prémiové výplni budete mít při každém opakování pohodlí, o kterém se Vám ani nesnilo.

Robustní ocelové jekly

Robustní jekly čtvercového tvaru dodávají pocit bezpečí a jistoty při každém cviku. Svým luxusním vzhledem lavice vynikne v každé posilovně.

Držák na jednoruční činky

Lavice je opatřena praktickým držákem na dvě jednoruční činky. Držák si můžete nastavit do požadované výšky, abyste měli jednoručky při cvičení na Bent-Over Row na dosah ruky.

Proč si pořídit posilovací lavici Bent-Over Row?

  • speciální osa s rukojeťmi
  • nastavitelná opěrka nohou
  • pohodlná hrudní opěrka
  • držáky na jednoručky
  • nastavitelná výška držáku na osu a činky
  • stabilní konstrukce 
  • kvalitní prášková barva 
  • intenzivní procvičení zádových svalů
  • možnost barevného provedení na míru

Tento produkt lze objednat v jakémkoli barevném provedení dle vašich individuálních preferencí.

Pozn. Pro zachování maximální funkčnosti a bezpečnosti zůstanou bez zabarvení některé funkční prvky, jako např. šrouby a ložiska.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameters
Length 180 cm
Material Steel
Width 95 cm
Height 114 cm