TRX X-mount

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (1)Rating value is 5 of 5
328 Punkte für das Treusystem

Premium TRX X-mount, suspension systems, but also a punching bag. Specific X shape. Made of durable steel. Maximum load 200 kg. Exercise efficiently even from the comfort of your home thanks to the holder! Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00441 Versand und Zahlung

328 € mit MwSt.

Auf Lager - Produkt ist auf Lager
Stk.

Premium TRX X-mount, suspension systems, but also a punching bag. Specific X shape. Made of durable steel. Maximum load 200 kg. Exercise efficiently even from the comfort of your home thanks to the holder! Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00441 Versand und Zahlung

Jednoduché pověšení závěsného systému díky kompaktnímu držáku!

Už Vás nebaví omotávat závěsný systém kolem hrazdy nebo sloupu a na žebřiny nemáte dostatek místa? Představujeme Vám praktické fitness příslušenství, díky kterému můžete bezpečně a opravdu jednoduše zavěsit popruhy, TRX závěsný systém nebo dokonce boxovací pytel. Většinou se setkáte s konkurenčními držáky na závěsné systémy, které mají pouze dvě dírky na upevnění. My chceme, aby držák držel jako skála, proto je vybaven čtyřmi dírkami pro uchycení ke zdi. Bez obav můžete cvičit nebo boxovat a užívat si tak trénink na maximum.

Prémiová ocel

Držák je vyroben z kvalitní oceli s důrazem na detail při zpracování. Záleží nám na kvalitě výrobků a tento držák tomu jde příkladem. Dejte přednost kvalitě a praktičnosti s našim držákem.

Specifický tvar X 

Vyznačuje se svým tvarem do X, což umožňuje rovnoměrné rozložení síly na TRX nebo jiný závěsný systém. Dopřejte si kvalitní trénink s popruhy i z pohodlí domova!

Nosnost až 200 kg

Ocelový držák je prakticky nezničitelný. Přesto vše je doporučená maximální nosnost 200 kg, proto aby se vám nevytrhnul ze zdi

Kompatibilní se všemi závěsnými systémy

Nezáleží na tom, od kterého výrobce jste si posilovací systém zakoupili, protože k našemu držáku ukotvíte opravdu všechny.

Hlavní výhody držáku na závěsné systémy X mount:

  • vyroben z kvalitní oceli
  • 4 dírky na navrtání
  • nosnost až 200 kg
  • kompatibilní se všemi závěsnými systémy – TRX, boxovací pytel, kruhy ad.
  • prostorová nenáročnost
  • vhodný jak do domácí posilovny, tak fitness centra
  • tvar X pro rovnoměrné rozložení síly na závěsný systém
  • montážní sada v balení

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Stahl
Max Tragkraft 200 kg
The contents of the package Holder + Mounting kit