Triceps Push-Down Grip with rubber grips
Triceps Push-Down Grip with rubber grips

Triceps Push-Down Grip

20 Punkte für das Treusystem

Triceps Push-Down Grip precisely shaped into a "V" for a comfortable and strong grip. Extended rubber finish, non-slip grips and luxurious chrome-plated steel!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00438 Versand und Zahlung

20,80 € mit MwSt.

Letztes auf Lager - Last few pieces in stock. May sold out soon
Stk.

Triceps Push-Down Grip precisely shaped into a "V" for a comfortable and strong grip. Extended rubber finish, non-slip grips and luxurious chrome-plated steel!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00438 Versand und Zahlung

Všestranný adaptér do "V" tvaru pro vybudování obrovského tricepsu!

Hledáte kompaktní adaptér na kladku, který Vám nevyklouzne z ruky ani při velké zátěži? Představme si kompaktní, ale zároveň praktický adaptér do tvaru „V“. Předností tohoto adaptéru je rozšířené zakončení úchopu. Vy tak můžete efektivně a kontrolovaně cvičit každé opakování. Další výhodou gumového zakončení je bezpečnost při cvičení – nevyklouzne Vám z ruky. Také nemusíte vynaložit veškerou sílu při jeho držení, můžete se o gumové zakončení částečně opřít. Umožňuje Vám to se více soustředit na procítění svalu. Netrapte se s kluzkými konkurenčními úchopy a dejte přednost kvalitnímu adaptéru, díky kterému poznáte Váš osobní progres! 

Protiskluzový povrch 

Úchopy jsou opatřeny gumovým povrchem s jemným vroubkováním, které je pohodlné i při silném stisku. Výhodou je pogumování téměř přes celý adaptér, což je výhoda pro sportovce s velkou dlaní. Ani zpocené dlaně nebudou problém pro pevný úchop!     

Prémiová ocel  

Adaptér do „V“ tvaru je vyroben z kvalitní oceli s důrazem na detail. Pro pohodlné nasazení na kladku je adaptér vybaven ocelovým kroužkem. Jednoduše zacvaknete kroužek na karabinu a můžete cvičit. Adaptér je odolný i vůči vysoké zátěži, takže je vhodný jak pro začátečníky, tak pro ty nejsilnější z Vás.    

Široká škála cviků 

Díky dokonale ergonomickému tvaru můžete s adaptérem cvičit v jakékoliv pozici kladky Vás napadne. Vyzkoušejte například stahování horní kladky na triceps nebo přítahy na biceps. Výborným cvikem za pomocí lavice je přítah kladky za hlavou. Teprve díky našemu adaptéru zjistíte, jak můžou pálit svaly!

Proč si pořídit adaptér na triceps do tvaru „V“?

  • prémiová ocel
  • precizní tvar pro efektivní zacílení svalů
  • ocelový kroužek na kladku
  • rozšířené konce úchopu pro pevné držení
  • protiskluzový povrch s jemným vroubkováním
  • můžete parádně procvičit triceps i biceps
  • prostorově nenáročný
  • extrémní odolnost
  • pogumování chrání adaptér před poškozením – dlouhodobá životnost
  • 100% zacílení svalů

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Stahl, Special rubber
Rutschfeste Griffe Ja