Training Hurdles

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (2)Rating value is 4 of 5
23 Punkte für das Treusystem

Hurdles for the development of speed and agility of the athlete. Easy handling due to low weight. You can use them in many sports, not only when running over obstacles. Easy storage. A fun element to training. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00407 Versand und Zahlung

23,40 € mit MwSt.

Letztes auf Lager - Last few pieces in stock. May sold out soon
set

Hurdles for the development of speed and agility of the athlete. Easy handling due to low weight. You can use them in many sports, not only when running over obstacles. Easy storage. A fun element to training. Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00407 Versand und Zahlung

Buďte rychlí jako Bolt!

Rozvíjejte svou rychlost a vytrvalost díky tréninkovým překážkám. Hurdles je cvičící pomůcka vhodná pro zvýšení celkové agility sportovce. Nejčastěji se používají k tréninku rychlosti, obratnosti a koordinace pohybů u běžců. Překážky jsou vhodné i pro jiné sporty, pro které je důležité zvýšit mobilitu. Hurdles můžete zapojit i do týmového závodu pro ještě větší zábavu při cvičení. Při překonávání překážek efektivně posílíte svaly nohou a střed těla. Naše atletické překážky jsou ve výrazně žlutém barevném provedení pro perfektní orientaci při cvičení i za nepříznivých podmínek. 

Jednoduchá manipulace

Jsou velmi lehké a snadno přenositelné. To Vám umožňuje rychle měnit cvičební trasu. Při sražení překážky ji můžete velmi jednoduše vrátit na původní místo. 

Snadné skladování

Nízká hmotnost je také výhodou pro jejich pohodlné skladování. Navíc nezaberou skoro žádné místo. Díky nízké hmotnosti je cvičení bezpečné a nehrozí zranění při jejich sražení. 

Všestrannost použití

Atletické překážky lze využít v široké škále sportů a cvičení, nejen na běh přes překážky. Jsou vhodné pro fotbalové tréninky, atletiku, basketbal nebo tenis. Sportovec zdokonaluje svůj výskok a hbitost. Díky překážkám vybudujete perfektní kondičku.

4 velikosti překážek

Sada obsahuje překážky o různých rozměrech pro větší variabilitu tréninků. Nezáleží, jestli jste začátečník nebo profesionální sportovec. Trénink s překážkami dá zabrat i tomu nezkušenějšímu. Nejmenší Hurdle (46 x 15 cm, Š x V) je například vhodný pro přeskoky na jedné noze. Naopak největší velikost (46 x 40 cm, Š x V) je vhodná na překážkový běh nebo přeskoky z místa. 

Proč si pořídit atletické překážky Hurdles? 

  • 4 různé velikosti pro větší variabilitu tréninků
  • jednoduchá manipulace
  • velmi snadno se uskladňují
  • využití při mnoha sportech
  • zvýšení celkové agility sportovce
  • zábavný prvek do tréninku
  • gumové protiskluzové čepičky pro cvičení v hale nebo posilovně

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Farbe Gelb
Price information The price shown is for set of 4 hurdles.
Weite 46 cm
Höhe 15 cm, 23 cm, 30 cm, 40 cm