StrongSki - Nordic skiing machine

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (2)Rating value is 5 of 5
688 Punkte für das Treusystem

Běžkařský trenažér pro všestranné kardio cvičení. Ideální nejen pro milovníky bílé stopy. Mehr

Hersteller: StrongGear Produktkode: P00310 Versand und Zahlung

688 € mit MwSt.

Ausverkauft Watch availability - Soon back in stock

Běžkařský trenažér pro všestranné kardio cvičení. Ideální nejen pro milovníky bílé stopy. Mehr

Hersteller: StrongGear Produktkode: P00310 Versand und Zahlung

Perfektní parťák aerobního tréninku pro profíky i hobíky

Ať už trénujete na stokilometrové běžkařské túry, nebo se jen chcete udržet v kondici do začátku zimní sezony, určitě oceníte možnost trénovat v pohodlí domova, bez ohledu na počasí či denní dobu. I pokud zrovna nejste milovníkem bílé stopy, můžete si být jistí, že s běžkařským trenažérem StrongSki se dostanete rychle do formy.

Skutečně všestranný aerobní trenažér

Při tréninku se StrongSki zapojíte celou horní polovinu těla, budete budovat sílu, rozvíjet vytrvalost i výbušnost,  a to vše bez zbytečného přetěžování kloubů. Trénovat můžete jak soupažný, tak střídavý pohyb paží. Zátěž je tvořena odporem vzduchu, takže čím více síly dáte do cvičení, tím větší bude odpor. Množství vzduchu, který proudí do lopatkového setrvačníkového kola, je možné upravit pomocí páky v deseti stupních nastavení. Díky proměnlivému odporu a vyladěné ergonomii trenažéru se tak budete cítit opravdu jako na skutečných běžkách.

StrongSki - Displej

Přehledný displej

Displej zobrazuje všechny důležité informace: čas, vzdálenost, rychlost, tempo a kalorie. Můžete si nastavit libovolné tréninkové cíle, či připojit oblíbenou fitness aplikaci přes Bluetooth.

StrongSki - Rukojeti

Stojan ZDARMA

Stabilní stojan s kolečky pro snadný přesun, je přímo v balení, takže není potřeba nic dokupovat.

StrongSki - Lanko

Velký rozsah pohybu

Díky otočným kladkám je rozsah pohybu opravdu velký, takže si skvěle zacvičíte, ať jsou Vaše tělesné dispozice jakékoliv.

StrongSki - Konstrukce

Odolná ocelová konstrukce

Masivní ocelová konstrukce poskytuje maximální stabilitu, pevnost a odolnost. Podlaha je ze sendvičového dřeva s protiskluzovou úpravou.

StrongSki - Zeď

10 úrovní nastavení

Zátěž je možné nastavit v deseti úrovních, takže si můžete zajet lehkou rozcvičku na zahřátí, nebo si zvolit velký odpor a odjet intenzivní HIIT trénink.

StrongSki - Nastaveni

Ergonomické rukojeti

Speciálně tvarované lehké rukojeti mají příjemný úchop a díky zvětšení na koncích nevyklouznou z ruky.

Nezabírá prostor

Jednu z věcí, kterou rozhodně oceníte, je prostorová nenáročnost. Je tak skvělým aerobním trenažérem především do domácích posiloven.

Vhodný pro jedince se zdravotními obtížemi

Zatímco některé stroje neumožňují přirozený rozsah pohybu a vystavují tělo do nepřirozených poloh, StrongSki zachovává přirozený rozsah pohybu do všech směrů. Je tedy vhodný například i pro jedince, kteří jsou trvale připoutaní k invalidnímu vozíku.

Kvalitní setrvačník

StrongGear StrongSki využívá pouze vzduchový odpor, který je vytvářen lopatkami setrvačníku. Variabilita zátěže je tak prakticky neomezená, můžete si nastavit množství vzduchu, které do lopatek jde a zároveň čím silněji budete cvičit, tím větší bude odpor.

Bez elektřiny

Trenažér pracuje zcela nezávisle a není třeba jej připojovat do elektrické sítě. Jediné co vám stačí, jsou dvě baterie typu D, které napájí displej. Stroj vydrží v nepřetržitém provozu déle jak 100 hod.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Resistance Types Luftwiderstand
Länge 135 cm
Grifflänge 15 cm
Geräuschpegel Niedrig
Resistance adjustment option 1 - 10
Standard EN 20957 - H
Widerstand ändern Manuell
Computer Ja
Weite 60 cm
Gewicht 49 kg
Höhe 218 cm