StrongBike Air Bike - Farbe der Klingen: Schwarz

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (39)Rating value is 5 of 5
Ausverkauf -25%
834 Punkte für das Treusystem

A new and improved Air Bike that comes with a number of innovations relating to comfort, stability, durability and overall machine function. Mehr

Hersteller: StrongGear Produktkode: P00065-1 Versand und Zahlung

Ursprünglicher Preis 1113 €. Bezahlen 25% (279 €) 834 € mit MwSt.

Diese Variante existiert nicht
Schwarz

Letztes auf Lager - In stock around 15.3.
ks

A new and improved Air Bike that comes with a number of innovations relating to comfort, stability, durability and overall machine function. Mehr

Hersteller: StrongGear Produktkode: P00065-1 Versand und Zahlung

Zbrusu nový nadupaný AirBike

StrongBike 2.0. je zcela nový a nadupaný rotoped Air Bike, u kterého jsme vylepšili slabá i silná místa airbiků.

Proč mít jen něco, když můžete mít vše?

Při tvorbě StrongBiku 2.0. jsme mysleli na vše. Na odolnost, stabilitu, komfort, bezúdržbový a tichý chod, ergonomii, funkce – to vše za tu nejlepší možnou cenu. S tím nám pomohl i nový kombinovaný systém pohonuu.

Nový kombinovaný systém pohonu

V zadní části StrongBiku je odolný řetěz, který je nenáročný na údržbu. V přední části je řemen, který zajišťuje tichý chod stroje. Oba systémy se vzájemně skvěle doplňují

Slabiny Airbiku měníme na plusy

Neustále se snažíme vylepšovat. To platí nejen obecně pro StrongGear, ale také o našem StrongBiku. Po 5 letech zkušeností s airbiky a po tisících prodaných kusech jsme získali cenné zkušenosti, které nám pomohli odhalit nejslabší místa, ze kterých jsme udělali ty nejsilnější.

Air bike

Masivní a odolná konstrukce

Masivní ocelová konstrukce poskytuje maximální stabilitu, pevnost a odolnost. Tenhle Airbike je stavěný pro náročné tréninky. Nastavitelné gumové nožičky tlumí vibrace a vyrovnávají terénní nerovnosti.

Air bike

Robustní rukojeti

Masivní odolné rukojeti z pořádného kusu oceli vydrží to nejhrubší zacházení. Protiskluzová úprava úchopu zaručí, že se můžete do madel pořádně opřít.

Airbike

3 x větší zátěž

Kuličkové ložisko pohonu spojující madlo a pohon je jedna z nejvíce namáhaných částí. Proto je ložisko na StrongBike 2.0 hodně masivní. Ložisko jsme také umístili tak, aby se snížila páka působící na šroub ložiska a na madlo. Celý spoj nyní snese 3 x větší zátěž.

Air bike

Intenzivní odpor

Strongbike 2.0. má velké odporové lopatky, které vytváří intenzivní odpor vzduchu. Intenzivní odpor je přesně to, co airbike dělá tak efektivním cvičebním nástrojem.

Airbike

Pro velké i malé cvičence

StrongBike 2.0. má opravdu široké možnosti nastavení výšky sedla, tak i jeho vzdálenosti od madel, aby si každý našel svou ideální pozici cvičení.Ergonomicky tvarované a komfortní sedátko Vám zajistí pohodlý při tréninku. Sedlo má univerzální zámek - můžete tak sedlo vyměnit za své oblíbené cyklistické.

Air bike

Nastavitelné komfortní sedátko

Ergonomicky tvarované a komfortní sedátko Vám zajistí pohodlý při tréninku. Sedlo má univerzální zámek - můžete tak sedlo vyměnit za své oblíbené cyklistické.

Intenzivní tréninky, které přinášejí výsledky

Jedná se o jeden z nejlepších a nejefektivnějších kardio-posilovacích strojů, se kterým se můžete setkat. Obyčejné HIIT tréninky mění ve zničující. Vaši kondici a sílu posune na úplně novou úroveň.

Posilujte celé tělo komplexně

Jako u jednoho z mála kardio strojů zapojujete při tréninku na StrongBiku celé tělo. Po krátké chvíli na stroji ucítíte opravdu každičký sval, žádný si neodpočine.

StrongBike

Přehledný LCD display

Velký a přehledný LCD display o vysokém rozlišení nabízí širokou škálu tréninkových programů a dalších parametrů (čas, spálené kalorie, vzdálenost, výkon, rychlost, atd.)

StrongBike

Opěrky na nohy

Když zrovna nešlapete do pedálů, ale jedete pouze rukama, můžete si nohy položit na postranní držáky.

StrongBike

Transportní kolečka

Pro co nejsnadnější a nejrychlejší převoz StrongBiku z místa na místo, jsme v přední části umístili pevná transportní kolečka. I přes vyšší hmotnost kola se vám bude převážet vskutku pohodlně.

StrongBike

Držák na pití ZDARMA

Abyste měli pití vždy při ruce je na jeho ocelovém rámu v blízkosti LCD displeje umístěn držák na láhev. Držák je ZDARMA, nemusíte jej dokupovat.

StrongBike

Doprava ZDARMA

Doprava na Vámi zvolenou adresu je úplně ZDARMA. StrongBike je bezpečně zabalený v krabici, aby se při přepravě nepoškodil. Je z velké části složen - stačí domontovat několik částí.

StrongBike

Odnímatelný kryt ZDARMA

StrongBike 2.0. jsme osadili odnímatelným krytem proti proudění vzduchu úplně ZDARMA a nemusíte si jej tak dokupovat. Tenhle macek Vás dokáže pořádně ofouknout. Pokud jej přecijen chcete sundat, stačí odmontovat 2 šrouby a kryt odendat.

Přednastavené tréninkové programy

Vedle již klasických funkcí, které jsou zobrazeny na displeji, si můžete zvolit z přednastavených tréninkových programů. Ty si můžete jednoduše a rychle uzpůsobit své výkonnosti.

Stabilní konstrukce

Zesílená ocelová konstrukce poskytuje dostatečnou stabilitu a pevnost. Gumové nožky tlumí vibrace a vyrovnávají terénní nerovnosti.

Vzduchový setrvačník

Velikost odporu si vytváří každý z nás rychlostí záběrů. Čím více makáte, tím větší odpor vzduchový setrvačník vytváří.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Länge 125 cm
Extra padding on seat Ja
Material Steel
Adjustable seat Our 4-way adjustable seat allows you to adjust the seat up/down, and forward/back.
Max Tragkraft 135 kg
Resistance surface Yes
Computer Ja, Programmable Custom Interval Functions (Work, Rest programs), Speed, calories, distance, time, built in receiver
Width 70 cm
Easy to storage and transport Ja
Herzfrequenz-Überwachung Ja
Gewicht 43 kg
Height 127 cm
Standard EN 20957 - H
Seat adjustment height 80 - 101 cm (from ground)