Stirrup Handle

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (3)Rating value is 5 of 5
12 Punkte für das Treusystem

Stirrup Handle, thanks to which you can exercise all the muscles in the body. A perfect non-slip handle that fits perfectly in the hand of each of you!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00433 Versand und Zahlung

12,40 € mit MwSt.

Ausverkauft Watch availability - Soon back in stock

Stirrup Handle, thanks to which you can exercise all the muscles in the body. A perfect non-slip handle that fits perfectly in the hand of each of you!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00433 Versand und Zahlung

Zažijte všestranný trénink díky adaptéru na protisměrnou kladku nebo posilovací věž!

S tímto adaptérem můžete vytvořit trénink na procvičení celého těla, a to bez přehánění. I když se jedná o kompaktní adaptér o nízké hmotnosti, tak díky svému madlu a praktičnosti opravdu dokážete procvičit každý sval v těle. Je kompatibilní na každou kladku posilovací věže nebo multifunkční věže s protisměrnými kladkami. Předností našeho adaptéru je ergonomický tvar úchopu, který Vám dokonale padne do ruky. Cvičení se tak pro Vás stane daleko efektivnějším. Vyzkoušejte náš adaptér na vlastní kůži a přesvědčte se sami o perfektním úchopu!

Ergonomické madlo   

Hlavní výhodou našeho adaptéru je pogumovaný úchop, který je opatřen vroubkovaným protiskluzovým povrchem. Pogumovaný úchop umožňuje lepší držení a pohodlí při cvičení s adaptérem. Také chrání adaptér proti poškození, což zaručuje jeho dlouhodobou životnost. Mimo zmíněné výhody, dodává madlu luxusní vzhled.  

Bytelná ocel 

Stirrup Handle je vyroben z kvalitní oceli s důrazem na detail. Pro pohodlné nasazení na kladku je adaptér vybaven ocelovým kroužkem. Jednoduše zacvaknete kroužek na karabinu a můžete cvičit. Adaptér je odolný i vůči vysoké zátěži, takže je vhodný jak pro začátečníky, tak pro ty nejsilnější z Vás.     

Široká škála cviků 

Využijte adaptér na posilovací věž nebo na protisměrné kladky a vybudujte svaly, o kterých se Vám ani nesnilo. Nejčastějším cvikem je stahování protisměrných kladek. Každopádně můžete cvičit mnohem více cviků. Mezi další oblíbené cviky jsou rozpažování na ramena, stahování kladky na triceps nebo biceps ad. S našim adaptérem procvičíte celé tělo efektivně a pohodlně. 

Proč si pořídit Adaptér (madlo) na protisměrné kladky?

  • kvalitní ocel s důrazem na detail při zpracování
  • perfektní tvar madla, které přesně padne do ruky
  • protiskluzový vroubkovaný povrch madla
  • kompaktní rozměry
  • kompatibilní s multifunkčními posilovacími věžemi
  • enormní odolnost
  • 100% uspokojení ze cvičení
  • sestavíte trénink na procvičení celého těla

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Stahl, Special rubber
Rutschfeste Griffe Ja