Rack Bar Holder

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (4)Rating value is 5 of 5
34 Punkte für das Treusystem

Rack Bar Holder for convenient handling of your favorite bar. Mounting kit included. Designed for bar with a diameter of 50 mm. Treat your bar to a unique place!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00445 Versand und Zahlung

34 € mit MwSt.

Letztes auf Lager - Last few pieces in stock. May sold out soon
Stk.

Rack Bar Holder for convenient handling of your favorite bar. Mounting kit included. Designed for bar with a diameter of 50 mm. Treat your bar to a unique place!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00445 Versand und Zahlung

Mějte svou oblíbenou osu vždy po ruce!

Rack Bar Holder je fitness pomůcka, díky které budete mít svou osu připravenou k okamžitému použití. Držák je vybaven velkými drážkami pro uchycení na klec nebo stojan do výšky, kterou přesně potřebujete. Máte tak možnost uchytit držák na většinu klecí i stojanů na trhu. Nejste limitováni jednou šířkou mezi děrováním na jeklu. Výhodou držáku Rack Bar Holder je vertikální držení osy – pevné uchycení, ušetření místa v posilovně, dokonalá organizace, pohodlná manipulace ad. Dejte přednost praktickému držáku a dopřejte Vaší oblíbené ose vlastní místo!

Osy o průměru 50 mm

Držák je vyroben pro osy s průměrem 50 mm, tedy pro standardní olympijské osy i z naší nabídky. Pokud ještě takovou osu nemáte, dejte první šanci například oblíbené olympijské ose Strongest 2.0 a mějte ji vždy nachystanou ke cvičení.

Bytelná ocel

Rack Bar Holder je vyroben z kvalitní oceli s důrazem na detail při zpracování. Odolný materiál zajišťuje stabilitu osy při její manipulaci. Držák má díky své kvalitě dlouhou životnost a k tomu vypadá opravdu skvěle!  

Gumový kroužek

Držák na osu je vybaven gumovým kroužkem, který chrání osu před poškozením. Můžete pohodlně zasunout nebo vysunout osu a nemusíte se strachovat, že byste ji poškrábali. Gumový obvod na držáku prodlužuje životnost osy. Osa bude i po několika použití vypadat stále jako nová!

Montážní sada

Součástí balení je montážní příslušenství, díky kterému jednoduše připevníte držák k jeklu. Nemusíte shánět externě šrouby ani matice. Vše jsme vyřešili za Vás a s montáží si nedělejte starosti, je tak jednoduchá, že ji zvládne každý z Vás! 

Hlavní výhody držáku na osu Rack Bar Holder:

  • masivní ocel, která dodává držáku prémiovou odolnost a luxusní vzhled
  • gumový kroužek pro bezpečnou manipulaci s osou
  • montážní sada ZDARMA ke každému zakoupenému kusu
  • vyroben pro osy s průměrem 50 mm
  • vhodný na většinu posilovacích klecí a stojanů – doporučujeme prohlédnout Pro Squat Stand
  • perfektní organizace cvičebního prostoru – snadný přístup k ose
  • pevné držení osy v držáku minimalizuje její poškození nebo případné poranění sportovce
  • šetří místo díky vertikálnímu uložení osy

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Stahl
The contents of the package Bar holder + Mounting kit
Durable finish Yes
Suitable for all types of our Power racks and Squat stands Yes