Neutral Lat Pull-Down Grip StrongGear
Neutral Lat Pull-Down Grip StrongGear

Neutral Lat Pull-Down Grip

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (5)Rating value is 5 of 5
37 Punkte für das Treusystem

Adapter for the upper pulley, thanks to which you can exercise with underhand, overhand and neutral grip. Non-slip fine knurling of the grips. Luxury chrome plated steel and much more!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00435 Versand und Zahlung

37,40 € mit MwSt.

Ausverkauft Watch availability - Soon back in stock

Adapter for the upper pulley, thanks to which you can exercise with underhand, overhand and neutral grip. Non-slip fine knurling of the grips. Luxury chrome plated steel and much more!
Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00435 Versand und Zahlung

Neutrální a úzký úchop díky jednomu adaptéru na kladku!

Máte problém s výběrem adaptéru a chtěli byste cvičit s neutrálním úchopem, nadhmatem i podhmatem? Vyzkoušejte adaptér na horní kladku Neutral Lat Pull-Down Grip! Výhodou našeho adaptéru je možnost cvičit i s podhmatem nebo nadhmatem a zacílit tak komplexně celé zádové svalstvo. To všechno díky jednomu adaptéru! Mnohdy se setkáte pouze s adaptérem na neutrální úchop a na ostatní variace úchopů musíte dokupovat adaptéry externě, což Vás může přijít draho. Také pokud máte omezený prostor na uskladnění více adaptérů, tak náš Neutral Lat Pull-Down Grip je pro Vás ideálním řešením. Dejte přednost praktičnosti, ušetřete peníze a vybudujte obrovská záda díky našemu prémiovému adaptéru!

Pochromovaná ocel  

Neutral Lat pull-down Grip je vyroben z kvalitní oceli s důrazem na detail. Pro pohodlné nasazení na kladku je adaptér vybaven ocelovým kroužkem. Jednoduše zacvaknete kroužek na karabinu a můžete cvičit. Adaptér je odolný i vůči vysoké zátěži, takže je vhodný jak pro začátečníky, tak pro ty nejsilnější z Vás.  

Neutrální úchop 

Nespočet trenérů i vrcholových sportovců řadí neutrální úchop jako nejlepší možnost, jak procvičit latissimy. Přesvědčte se sami a vypracujte svá záda k nepoznání díky neutrálnímu úchopu.   

Široká škála cviků 

Adaptér můžete využít jak na horní kladku, tak spodní. Díky ocelovému kroužku stačí zacvaknout adaptér karabinou a můžete cvičit. Nejčastějšími cviky s naším adaptérem jsou stahování horní kladky s širokým úchopem nebo veslování v sedě. Díky úzkým protiskluzovým úchopům můžete procvičit také biceps nebo triceps. 

Hlavní výhody adaptéru na horní kladku – Neutral Lat pull-down Grip:

  • masivní ocel s důrazem na detail při zpracování
  • otočný kloub
  • možnost cvičit s neutrálním úchopem, nadhmatem nebo podhmatem
  • široká škála posilovacích cviků
  • protiskluzové úchopy s jemným vroubkováním
  • perfektní úhel zakřivení adaptéru
  • enormní odolnost vůči vysoké zátěži
  • ocelový kroužek na kladku
  • luxusní vzhled

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Stahl, Special rubber
Drehgelenk Ja
Rutschfeste Griffe Ja