Multi-Grip Cambered Bar

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (1)Rating value is 5 of 5
Neu
288 Punkte für das Treusystem

Multi-Grip Cambered Bar is ideal for building massive muscles. The sleeves are made of stainless steel. Quality and versatility in one place. It has four pairs of grips and many other advantages. Mehr

Hersteller: StrongGear Produktkode: P00332 Versand und Zahlung

288 € mit MwSt.

Auf Lager - Produkt ist auf Lager
ks

Multi-Grip Cambered Bar is ideal for building massive muscles. The sleeves are made of stainless steel. Quality and versatility in one place. It has four pairs of grips and many other advantages. Mehr

Hersteller: StrongGear Produktkode: P00332 Versand und Zahlung

Multi-Grip Cambered Bar

Pomocí multiúchopové osy Multi-Grip Cambered Bar můžete vybudovat mohutné svalstvo. Předností této osy je specifické zakřivení, které umožňuje prodlouženou dráhu pohybu. Kromě využití na bench press je osa ideální i pro tlaky na ramena nebo cviky na triceps. Díky zakřivení osy budou cviky účinnější a vy tak dokážete efektivněji zaměřit svalovou partii pro maximální růst svalstva. Využijte výhody této osy oproti klasickým osám a dejte přednost kvalitnímu cvičení.

Posuňte svůj trénink na vyšší úroveň!

Multi-Grip Cambered Bar je speciální osa, která kombinuje výhody standardní osy s řadou různých úchopů s protiskluzovým vroubkováním. Disponuje čtyřmi páry úchopů, které umožňují efektivnější cvičení. Tato vysoce kvalitní multiúchopová osa je určena pro každého, kdo má rád praktičnost a všestrannost. Osa je vyrobená z kvalitní nerezové oceli v kombinaci s práškovým lakováním. Použité materiály jsou odolné vůči tvrdým nárazům a velkému zatížení. Navržena pro maximální bezpečnost a pohodlné cvičení.

Protiskluzové vroubkování

Protiskluzové vroubkování

Vroubkované úchopy zaručí dokonalé držení osy, aniž by vám vyklouzla z ruky. Vroubkování je pohodlné pro úchop, tudíž vám bude osa držet perfektně v poloze, kterou potřebujete.

Ideální délka osy

Ideální délka pro maximální rozsah pohybu

Délka této multiúchopové osy je ideální i pro nejsilnější sportovce, kteří potřebují naložit spoustu kotoučů a zároveň mít dostatečný rozsah pohybu.

Perfektní rozměry na stojan

Perfektně padne na stojan

Nabízí také dostatečně širokou mezeru pro položení osy na stojan, pro pohodlnější naložení kotoučů či manipulaci s osou.

8 variant úchopů

Maximální všestrannost – 8 variant úchopů

Pečlivě navržené polohy úchopů umožňují mnohem hlubší rozsah pohybů pro lepší zacílení svalové partie. Dostatečně široké mezery mezi úchopy zaručí pohodlí při držení.

50 mm průměr nakládací části

50 mm průměr nakládací části

Průměr je dostatečně široký pro naložení olympijských kotoučů. Pokud ještě takové kotouče nemáte, doporučujeme projít naši nabídku, kde olympijské kotouče nabízíme.

Kvalitní nerezová ocel

Nerezová ocel

Rukávy osy jsou vyrobeny z kvalitní nerezové ocely. Materiál umožňuje dostatečnou odolnost pro naložení olympijských kotoučů. Pokud ještě takové kotouče nemáte, doporučujeme projít naši nabídku, kde olympijské kotouče nabízíme.

Ideální hmotnost osy

Váha osy je 20 kg, stejně jako u klasických os. Jednoduché počítání vah kotoučů při jejich nakládání či sundávání z osy.

Bezpečnost především

Snižuje napětí ramenního kloubu a zápěstí při tlakových cvicích. Vhodná pro sportovce zotavující se ze zranění.

30 mm průměr úchopu

Ideální průměr pro silný stisk a efektivnější držení osy.

Zakřivení osy

Umožňuje prodloužení dráhy pohybu pro maximální zacílení svalové partie a růst svalstva.

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo, a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Nejsme půjčovna :) Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Länge 220 cm
Sleevelänge 43 cm
Grifflänge 72 cm, 54 cm, 36 cm, skew 18 cm
Lagern Ohne Buchsen
Anwendung Zusätzliche Übungen, Bench press
Sleeveoberflächenfinish Rostfrei
Griffoberflächenfinish Pulverbeschichtung
Sleevediameter 50 mm
Griff Diameter 30 mm
Zentral Rändeln Knurling on the grip part
Hantelstangetyp Special
Gewicht 20 kg