Lat Pull-down Grip

star 1 star 2 star 3 star 4 star 5 (3)Rating value is 5 of 5
37 Punkte für das Treusystem

Lat Pull-down Grip, which cannot be missing in your gym! Quality chrome steel, knurled non-slip grips and much more! Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00432 Versand und Zahlung

37,40 € mit MwSt.

Ausverkauft Watch availability - Soon back in stock

Lat Pull-down Grip, which cannot be missing in your gym! Quality chrome steel, knurled non-slip grips and much more! Mehr

Hersteller: TRUESTEEL Produktkode: P00432 Versand und Zahlung

Adaptér na horní kladku, který nesmí chybět ve Vaší posilovně!

Vybudujte obrovská záda díky adaptéru na kladku s více variacemi úchopů. Náš adaptér na horní kladku Vám umožňuje vytvarovat záda do „V“. Jedná se o nejběžnější adaptér na kladku, díky kterému maximálně zacílíte zádové svalstvo. Ať už vlastníte fitness centrum nebo máte multifunkční věž v domácí posilovně, tak zádový adaptér u Vás nesmí chybět. Předností adaptéru jsou pogumované úchopy s protiskluzovým povrchem, díky kterým budete okamžitě vědět, jak adaptér uchopit. Výhodou širokého úchopu je zvětšené zakončení, aby Vám nevyklouzla ruka při cvičení. Některé konkurenční adaptéry vyznačené úchopy nemá a pro začátečníka je cvičení s takovým adaptérem komplikované. Dejte přednost našemu adaptéru, který umožňuje dodržovat stejnou šířku úchopu pro maximální zacílení svalů, které potřebujete! 

3 variace úchopů  

Adaptér je vybaven protiskluzovými úchopy na procvičení zádového svalstva, ale i bicepsu. Široký úchop Vám zaručí při správné technice „V“ tvar zad. Střední a úzký úchop můžete využít ke cvičení s nadhmatem či podhmatem. Pro procvičení spodních trapézových svalů, velkých oblých svalů vyzkoušejte úzký úchop s nadhmatem. Pro zacílení i na bicepsy cvičte úzký úchop s podhmatem.  

Bytelná ocel 

Adaptér nebo také Lat Pull Down Grip, je vyroben z kvalitní oceli s důrazem na detail. Pro pohodlné nasazení na kladku je adaptér vybaven otočným kloubem s ocelovým kroužkem. Jednoduše zacvaknete kroužek na karabinu a můžete cvičit. Adaptér je odolný i vůči vysoké zátěži, takže je vhodný jak pro začátečníky, tak pro ty nejsilnější z Vás.    

Kompatibilní na každou kladku 

Zádový adaptér můžete použít opravdu ke každé posilovací věži nebo k multifunkčním protisměrným kladkám. Stačí Vám karabina, díky které vyměníte adaptér za jiný a můžete cvičit. Vyzkoušejte na vlastní kůži praktičnost našeho adaptéru. 

Hlavní výhody zádového adaptéru na kladku Lat Pull Down Grip:

 • kvalitní ocel s precizním zpracováním
 • otočný kloub
 • 3 variace úchopů
 • úchopy s protiskluzovým vroubkovaným povrchem
 • rozšířené zakončení širokého úchopu
 • kroužek na zacvaknutí karabiny
 • kompatibilní s každou kladkou
 • maximální zacílení zádového svalstva
 • možnost cvičit s podhmatem i nadhmatem
 • prostorová nenáročnost
 • perfektní pro přípravu techniky na provedení shybů

100% garance spokojenosti

Veškeré zakoupené zboží můžete do 30 dnů zdarma vrátit bez udání důvodu. To znamená, že zboží, které chcete vrátit, u Vás zdarma vyzvedneme a peníze Vám vrátíme na Vámi zvolený účet do 2 pracovních dnů po navrácení zboží. Stačí nám napsat na info@stronggear.eu nebo zavolat na +420 777670947. Vrácení zboží má 2 podmínky - zboží musíte řádně zabalit, aby se při přepravě nepoškodilo a zakoupené zboží nesmí být poškozené. Garance slouží k prohlédnutí zboží, ne k jeho opakovanému použití.

Parameter
Material Stahl, Special rubber
Drehgelenk Ja
Rutschfeste Griffe Ja